Najlepsze chęci

Susan Anne Mason Wydawnictwo: Dreams Cykl: Kanadyjskie wyprawy (tom 1) literatura obyczajowa, romans
The Best of Intentions
Elżbieta Zawadowska
Dreams
The Best of Intentions
Kanadyjskie wyprawy (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
Elżbieta Zawadowska

Wyobraź sobie, że jesteś młodą kobietą. Straciłaś ojca, dwóch braci, Twoja siostra jest na drugim końcu świata, a matka choruje i ma do Ciebie ciągle pretensje oraz żal. Nadarza się okazja, by pomóc siostrze w opiece nad dzieckiem i ocalić strzępy rodziny. Grace wyrusza w podróż do Kanady, ale tego co czeka tam na nią, kompletnie się nie spodziewa.
"Najlepsze chęci" to...

Wzruszający romans, brak akcji, za to dużo rozważeń i rozmów z Bogiem. Miłość w rodzinie, tematem przewodnim.
Naprawianie popełnionych błędów, przebaczanie. Zwycięża miłość.
Melodramat.

Bardzo ciekawy, mądry i godny uwagi romans.
Zdecydowanie przy takim rodzaju książek można z przyjemnością odpocząć.
Polecam 😊

Powieść jak najbardziej godna uwagi i polecenia. :)

Miła odskocznia od thrillerów;)

Proza Susan Anne Mason jest mi kompletnie nieznana. Gdy sięgałam po pierwszą część serii Kanadyjskie wyprawy, nie spodziewałam się mówiąc szczerze jakichś fajerwerków. Po prostu liczyłam na to, że dostanę w miarę dobrą powieść obyczajowo-historyczną. A jednak życie pokazuje, że nie raz można się bardzo pozytywnie zaskoczyć. Tak było też w przypadku tej powieści. Wydaje się,...

Mówiąc szczerze po raz kolejny zaznaczam z przyjemnością, że z niecierpliwością będę oczekiwać kolejnej książki w rozpoczętej serii. To mądra i wartościowa książka, fabuła jest wciągająca, dialogi żywe i błyskotliwe, a historia opatrzona wyjątkowymi szczegółami i słodkim romansem. Na uwagę zasługuje tło historyczne, małe retrospekcje w postaci fragmentów cytowanych listów...

Ja daję 10, ponieważ jest to mój ulubiony typ literatury przy której odpoczywam i się relaksuje. Jest to książka, której czytanie sprawia przyjemność i powoduje, że umysł się resetuje.
Grace płynie przez ocean by spotkać się z siostrą i jej synem. Niestety na miejscu dowiaduje się, że siostra zmarła i osierociła syna. Dziewczyna musi wymyślić sprytny plan by zbliżyć się do...

• 2019
  • 2020
  • Romans
  • Polecam
  • Do kupienia
  • Posiadam :)

Dodaj cytat z książki Najlepsze chęci