Najlepsze chęci

Susan Anne Mason Wydawnictwo: Dreams Cykl: Kanadyjskie wyprawy (tom 1) literatura obyczajowa, romans
The Best of Intentions
Elżbieta Zawadowska
Dreams
The Best of Intentions
Kanadyjskie wyprawy (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
Elżbieta Zawadowska

Nie jest to może literatura najwyższych lotów, ale... czyta się bardzo przyjemnie, kończy się happy endem. Taka trochę bajka dla dorosłych. Więc przeczytałam i sięgam po kolejne tomy.

Bardzo ciekawa. Polecam.

Grace przyjeżdża do Kanady na prośbę siostry, która straciła męża na wojnie i potrzebuje pomocy przy dziecku, które niedawno urodziła. Gdy kobieta dojeżdża na miejsce dowiaduje się, że jej siostra zmarła na hiszpankę, a dziecko trafiło pod opieką do jej teściów. Grace jest przerażona tą nowiną, gdyż teściowie jej siostry nie akceptowali związku i wydziedziczyli z tego...

Co szykuje los młodej kobiecie która tuż po wojnie wyrusza z Anglii do Kanady aby pomóc siostrze przy opiece na synkiem.
Jak obietnice złożone siostrze i matce wpłyną na życie dziewczyny...
Romans z tragedią w tle, mile spędzony czas.
Czekam na kolejny tom.

Na półkach: , , , ,

Rok 1919. Grace na prośbę swojej siostry, przyjeżdża do Kanady w celu pomocy przy opiece jej syna. Niespodziewanie jednak w czasie podróży Rose umiera, a opiekę nad chłopcem sprawuje rodzina męża. Jest to dość kłopotliwe dla Grace, gdyż rodzina szwagra nigdy nie akceptowała jej siostry przez dzielący status społeczny. Kiedy więc dowiaduje się, że do dziecka poszukiwana jest...

Wyobraź sobie, że jesteś młodą kobietą. Straciłaś ojca, dwóch braci, Twoja siostra jest na drugim końcu świata, a matka choruje i ma do Ciebie ciągle pretensje oraz żal. Nadarza się okazja, by pomóc siostrze w opiece nad dzieckiem i ocalić strzępy rodziny. Grace wyrusza w podróż do Kanady, ale tego co czeka tam na nią, kompletnie się nie spodziewa.
"Najlepsze chęci" to...

Wzruszający romans, brak akcji, za to dużo rozważeń i rozmów z Bogiem. Miłość w rodzinie, tematem przewodnim.
Naprawianie popełnionych błędów, przebaczanie. Zwycięża miłość.
Melodramat.

Bardzo ciekawy, mądry i godny uwagi romans.
Zdecydowanie przy takim rodzaju książek można z przyjemnością odpocząć.
Polecam 😊

Powieść jak najbardziej godna uwagi i polecenia. :)

Dyskusje

• 2020
  • 2019
  • Legimi
  • E-book
  • 2020
  • Biblioteka

Dodaj cytat z książki Najlepsze chęci