Atlas gór świata. Szczyty marzeń. Album + atlas

praca zbiorowa Wydawnictwo: Expressmap Polska Sp. z o.o. turystyka, mapy, atlasy
2018-01-01
2014-01-01
Expressmap Polska Sp. z o.o.
góry świat atlas Himalaje Karakorum Alpy Tatry Karpaty Sudety Patagonia
turystyka, mapy, atlasy
2018-01-01
góry świat atlas Himalaje Karakorum Alpy Tatry Karpaty Sudety Patagonia

Wcześniejsze wydanie tej książki zebrało wspaniałe recenzje i nagrody, które dla mnie- podróżnika i fana gór są bardzo istotne: nagroda publiczności Stowarzyszenia Kartografów Polskich oraz nagroda główna Magazynu Literackiego Książki w kategorii atlasu turystycznego. Kiedy zobaczyłem go w księgarni na żywo, to już przestałem się zastanawiać i nabyłem- jestem bardzo...

Co tu dużo pisać, piękne zdjęcia ale na żywo górki są piękniejsze. Siedzi sobie człowiek i kartkuje ten album i myśli - tu już byłem, tu też i tu i tu... o! tu nie byłem, ale super górka. Zrobię sobie sam takie zdjęcie, jadę!. I urlop zaplanowany :-) Tak to się właśnie odbywa:-)

Dla miłośników gór wszelakich atlas ten będzie stanowić ciekawy przegląd pasm górskich naszego globu. Jeżeli oczy Wasze cieszy już sam widok gór, to śmiało polecam Wam tą pozycję. Dużo w nim pięknych zdjęć. Jeżeli szukacie pomysłu, gdzie tym razem wybrać się w góry - to również możecie znaleźć w nim liczne sugestie.
Atlas starannie wydany i ciekawie opracowany. Nie...

• Góry
  • Górskie