Święty Mikołaj z Miry. Święci uśmiechnięci

Eliza Piotrowska Wydawnictwo: Święty Wojciech Seria: Święci Uśmiechnięci literatura dziecięca
Święty Wojciech
literatura dziecięca
Święci Uśmiechnięci

Krótka , śmieszna wierszowana książeczka- nie o bajkowym świętym Mikołaju, tylko o tym prawdziwym . Gdzie się urodził, co robił. Warto zapoznać dzieci z tą książką i pokazać ,że Mikołaj kiedyś żył na prawdę i skąd taka tradycja.

1992

Przedświąteczne chwile często mijają nam na załatwianiu wielu przyziemnych spraw: sprzątanie, zakupy, gotowanie, pakowanie prezentów, a w tle słychać pohukiwania, okrzyki i śpiewy tysięcy Mikołajów, którzy przekonują do wykorzystania niesamowitej przedświątecznej okazji i nabycia kolejnego (niekoniecznie potrzebnego) przedmiotu. W gąszczu odgłosów, które mają nęcić klientów...

Na półkach: , , , ,

Choć Mikołajki już dawno za pasem, do mojego domu zawitały raz jeszcze - tym razem nie w postaci drobnego upominku w wielkiej skarpecie, lecz jako książka z serii "Święci uśmiechnięci" autorstwa Elizy Piotrowskiej. Zapraszam!

Choć każdy z nas słyszy co roku imię Świętego Mikołaja, mało kto zastanawia się głębiej, dlaczego to właśnie to imię jest co roku obchodzone. Jak to...

• Dzieciństwo
  • Coś pięknego!!