Serce Ferrinu

Okładka książki Serce Ferrinu
Katarzyna Michalak Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie Cykl: Kroniki Ferrinu (tom 3.1) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Kroniki Ferrinu (tom 3.1)
Wydawnictwo Literackie
2014-06-18
2014-06-18

Córka Anaeli przybywa do ukochanego Ferrinu .
Jest inaczej , lepiej istny raj . Dziewczyna poznaje czym tak naprawdę jest ,, Serce Ferrinu ''. Otaczają ją mężczyźni niebezpieczni , a zarazem Ci co ją kochają . Kto jest jej dopełnieniem ? Kogo powinna wybrać ?

Tej części nie doczytałam. Mam wrażenie że autorce zabrakło trochę pomysłu. Wszystkie części kręcą się wokół tego samego o to po prostu zaczyna być nudne:(

Po przeczytaniu 1 tomu (takie wydanie) tej ksiażki byłam ciekawa CO DALEJ??? Po przeczytaniu 2 tomu emocje we mne buzowały. Pani Kasia pisze ciekawie i szczerze przyznam jak poprzednie części "Kronik Ferrinu" mi sie tylko podobały tak teraz je pokochałam. Nie jestem fanka fantastyki ale ta seria jest SUUUUUUPER!!!!

Tak jak druga część mnie wciągnęła, tak trzecia znów odrzuciła. W tej części poznajemy córkę Anaeli, Gabrielę, która wkurza na każdym kroku i odrzuca od czytania. Ta książka mnie męczyła i zniechęciła do dwóch następnych części.

"Serce Ferrinu" to trzeci tom pasjonujących "Kronik Ferrinu", gdzie jak zawsze nic nie jest takie, jakie początkowo wydaje się być, a bohaterowie są jedynie pionkami w rękach znudzonych bóstw? Jak tym razem skończy się ta Gra?

Czy kogoś zdziwi że oceniam kolejny tom serii pozytywnie? Jakże przyjemnie znów znaleźć się w Ferrinie.I w tym tomie jest magia,miłość,przyjaźń,lojalność,...wszystko to co porwało mnie w poprzednich tomach.Gdy czytam tą serie znikają problemy dnia codziennego,a po to czytam.Polecam

Po jakże fatalnej drugiej części, nie żałuję sięgnięcia po kolejny tom. Jeśli chodzi natomiast o jego treść to czytając nie wierzyłam nawet do ostatniej strony, że może się on skończyć tak a nie inaczej ;)

Na samym początku w książce taka myśl, niby motto: by nie szafować miłością.
Naprawdę?
Co to niby ma znaczyć? Że miłość jest tym, co odczuwamy, więc nie obdarzajmy ją byle kogo?
Ale to przecież nie miłość!
Miłość to konkretne uczucie pomiędzy dwojgiem ludzi, to nie szafowanie, to dawanie siebie, co czynią obydwie strony. Bo inaczej to nie miłość, a jakieś nieszczęście....

III tom Kronik Ferrinu. Czekałam z niecierpliwością i niezmierną ciekawością, jakie losy K. Michalak tym razem zgotuje Ferrinowi. Najbardziej liczyłam oczywiście na przygody z Sellinarisem, Anaelą i dokładniejszy opis całych ich ziem (jednej rzeczy, której nigdy nie zrozumiem- dlaczego cykl nie posiada map!?) Przeliczyłam się. Brew naszym oczekiwaniom główną bohaterką...

Seria książek o Ferrinie wyjątkowo przypadła mi do gustu. Na początku czytałam wszystko, co wyszło spod pióra autorki, lecz w miarę upływu czasu zaczęłam z nich wyrastać. Jednak Ferrinowi zostałam wierna do końca i cieszę się, że przede mną jeszcze dwa tomy, bo cały czas pozostaje ciekaweść, jak to się wszystko skończy...

• Fantastyka
  • 2014