Diamond Girl

Okładka książki Diamond Girl Andrea Smith
Okładka książki Diamond Girl
Andrea Smith Wydawnictwo: Meatball Taster Publishing Cykl: G-Man Series (tom 1) literatura obyczajowa, romans
G-Man Series (tom 1)
Meatball Taster Publishing
2013-04-11
2013-04-11

Książka nie do końca w moim klimacie, (mężatka, mąż więcej go nie było,niż był a i wtedy znęcał się nad nią, ona pragnie odmiany zaczyna ćwiczyć i dla rozrywki zaczyna ćwiczyć na rurze i tam poznaje...)i pomimo tego naprawdę dobrze i szybko się czytało. Z moich wątków było trochę wątku sensacyjnego, bo kryminału żadnego.
Cały czas się dziwię jak ta książka mnie wciągnęła :)

Cały czas się dziwię jak ta książka mnie wciągnęła :)

Ciekawa historia , dużo życia w niej , fajne wątki i nie nudna a to najważniejsze .polecam

Dobrze sie czytało , nie powiem choc nie powiem bym czula sie zaskoczona to fabula jest prowadzona dosc orginalnie jak na erotyk i romans.

Książka Bomba :D POLECAM!!!!!!

Książka Bomba :D POLECAM!!!!!!

Bardzo interesująca pozycja z pogranicza romansu i sensacji. Samantha to 35-letnia mężatka i matka 19-letniej Lindsey. Kiedy córka idzie na studia, a mąż notorycznie jej unika i spędza czas na wyjazdach służbowych jej życie staje się monotonne. Zapisuje się na kickboxing, naukę tańca na rurze, żeby w końcu podjąć się hobbistycznej pracy jako tancerka w ekskluzywnym klubie. Przyjmuje pseudonim Diament i tak się staje tytułową diamentową dziewczyną. W klubie zdobywa zainteresowania jednego z bywających tam motocyklistów Slade'a. Dziewczyna w bardzo młodym wieku została matka, więc wiek, w którym jej rówieśnicy mogli się "wyszumieć" ona spędziła jako matka i zona, więc nic dziwnego, że czasami jej zachowanie przypomina zachowanie nastolatki. Ponadto odkrywa, że jej mąż prowadzi brudne interesy w firmie jej ojca i tak zaczyna się robić niebezpiecznie. Ale jest to przede wszystkim piękna opowieść o miłości, na którą nigdy nie jest za późno. Slade to człowiek, który nie stroni od kobiet, nie chce się z nikim wiązać, ale diamentowa dziewczyna zawładnęła jego sercem. A on zawładnął moim, bo nie sposób go nie pokochać. Jednak ich miłość nie jest prosta, bo po pierwsze oboje nie są jej świadomi, a po drugie na horyzoncie pozostaje mąż Sammy. Ja tę książeczkę pochłonęłam w jeden dzień, zdecydowanie polecam, bardzo wciąga.

Zaskakująca zdecydowanie mnie zaskoczyła, ale i związek Samanthy z mężem przeraził. Byłam zdryzgotana ich relacją.

Bardzo dobra i wciągająca lektura, która z każdym rozdziałem staje się coraz bardziej interesująca.
Samantha zachodzi w ciąże w wieku 15 lat z chłopakiem, w którym się durzyła. Dobrze ustawieni rodzice postanawiają "uratować jej honor" i zmuszają młodych ludzi do pobrania się. Po dwudziestu latach małżeństwa Samantha nagle zdaje sobie sprawę, iż przypadła jej rola żony ze Stepford przy boku męża, dla którego priorytetem jest nieskalanie czysty dom, na czas wyprane koszule i idealnie doprawiona sałatka.
Ponieważ ich córka postanawia studiować poza miastem rodzinnym, Samantha wykorzystuje tę okazję, aby odnaleźć samą siebie i zacząć żyć dla samej siebie.
W związku z tym, iż Samantha bezpośrednio z okresu dzieciństwa przeszła do dorosłości, postanawia zaszaleć i zaczyna tańczyć w klubie dla panów. Wybór swojego hobby usprawiedliwia tym, że lubi tańczyć i w końcu zarabia własne pieniądze. Niestety główna bohaterka w swojej naiwności nie zauważa, że ten typ pracy może być bardzo niebezpieczny ze względu na klientelę.
Dodatkowo Samantha poznaje równie niebezpiecznego przystojniaka, który po raz pierwszy w życiu doprowadza ją do seksualnego spełnienia.
Sprawy jednak się komplikują, kiedy mąż odkrywa jej romans, a ona odkrywa, że konta bankowe jej męża są podejrzanie pełne pieniędzy.
Akcja, kryminał i erotyczny romans w jednym. Dobra lektura, od której ciężko się oderwać.

Książka pełna niespodzianek! Trzyma w napięciu ,zaskakuje i daje do myślenia .Polecam zwłaszcza matkom polką ,które poświęcają swoje życie dla dzieci i mężów własnym kosztem.

Dość fajnie napisana książka. Scenariusz inny niż wszystkie chodź pewne schematy zostały zachowane jak to zawsze bywa. Bardzo podobała mi się co prawda powolna ale jednak przemiana diamentowe dziewczyny. To jak podjęła walkę aby odnaleźć siebie. A co do przystojnego motocyklisty to hmmm nic dodać nic ująć. Historia lekka, przyjemna i bardzo wciągająca gorąco polecam.

W końcu udało mi się przeczytać tą książkę! Jestem mega zadowolona z tej pozycji, ponieważ nie zawiodłam się! Książka nie nudziła, nie dłużyła się, pojawiały się ciekawe zwroty akcji, intrygujące wątki. No i jest jeszcze nasz Agencik<3 Cudownie spędziłam czas czytając tą pozycję.:) Polecam z całego serca:)

• 2015
  • Romans/Erotyk