Tajne dzienniki lekarza Hitlera

David Irving Wydawnictwo: Rachocki i S-ka powieść historyczna
Rachocki i S-ka
powieść historyczna

Na półkach: , , , ,

Praca skierowana do tych, którzy interesują się okresem II wojny światowej i postacią Adolfa Hitlera. Książki Irvinga charakteryzują się skrupulatnością, a Autor mimo renomy jaka do niego przylgnęła i drobnych wad jego prac od zawsze mi się podobał za to, że bazuje w dużej mierze na źródłach. W pracy tej odsłaniany jest przed czytelnikiem obraz stanu zdrowia Adolfa Hitlera....

Cieszę się że natknęłam się na tą książkę bo rzuca ona jako takie światło na prywatne żcie tego potwora, ale ile w tym wszystkim jest prawdy wie tylko sam diabeł

Teraz już wiem dlaczego Hitler ześwirował.

• Historia
  • Z wojną w tle