Na krawędzi nigdy

Patronat LC
J.A. Redmerski Wydawnictwo: Filia Cykl: Na krawędzi nigdy (tom 1) literatura obyczajowa, romans
The Edge of Never
Data 1. wydania:
2012-11-15
Katarzyna Agnieszka Dyrek
Filia
miłość namiętność uczucia pragnienia tajemnice
The Edge of Never
Na krawędzi nigdy (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
Katarzyna Agnieszka Dyrek
miłość namiętność uczucia pragnienia tajemnice

Oficjalne recenzje i

W poszukiwaniu siebie

Link do recenzji

Piękna, porujaszaca, wyjątkowa.Ploecam

Książka nie wyróżnia się niczym szczególnym. Ot, prosta i lekka historia miłosna. Typowy "odmóżdżacz". Warto przeczytać gdy chce się odpocząć od trudniejszej tematyki.

Książka drogi. Cam i Andrew wsiadają do autobusu, każde ma własne problemy, własne tajemnice. Powoli zbliżają się do siebie, jak się skończy ta podróż i czego ich nauczy? Ogólnie dobrze się czytało , takie czytadło na wieczór ale szału nie było. Niemniej polecam samemu przeczytać i ocenić.

Trudno mi ocenić tę książkę.... Odkładałam ją parę razy i ponownie po nią sięgałam. Dla mnie ani ciekawa, ani zabawna, ani tragiczna. Bez emocji i zachwytu. Ale dobrnęłam do końca, co oznacza że nie jest wcale taka zła. Myśle, że dla młodych pozycja idealna, a ja już ten okres mam za sobą. Mimo wszystko naszykowałam drugą część, ciekawi mnie jak potoczą się losy bohaterów....

Nie czytałam do tej pory zbyt wielu książek w których akcja toczy się "w drodze" więc ten motyw działa zdecydowanie na jej korzyść.
Bohaterowie bardzo pozytywni i dający się polubić.
Książka napisana bardzo fajnie kilkukrotnie śmiałam się z rozmów i sytuacji w których znaleźli się bohaterowie a zakończenie doprowadziło mnie do łez.
Zdecydowanie polecam jako odskocznie od...

Historia wciągająca i sama nie wiem dlaczego..Może przez pierwszą część książki gdzie jakoś akcja leci płynnie ale niestety później robi się jakoś "sztucznie". Książka fajna jednak nie rewelacyjna i nie wiem czy sięgnę po kolejną część

66/2020
ORFEUSZ ZSZEDL DO PIEKLA PO SWOJA EURYDYKE. MILOSC ANDREW I CAMRYN TAKZE ZMIERZY SIE Z OSTATECZNOSCIA
Wspaniala ksiazka, dobrze ze ma jeszcze 2 tom. Jadac w nieznane poznajemy kogos, kto staje sie calym naszym swiatem.

Książka jest dobra, ale jej nie przeczytałam do końca. Być może nie miałam nastroju na tego typu książki. Ostatnio lobię gatunek new adcult ...w tym przypadku jednak za dużo, za trudno, zbyt dziwnie potoczyły się losy bohaterów.

Ciekawa historia dwojga ludzi z problemami. Napisana z dwóch perspektyw. Lubię takie rozwiązanie, możemy bardziej poznać bohaterów. W tej książce mamy przygodę, sporo emocji i trochę gorących scen. Polecam przeczytać. Miła odskocznia od dnia codziennego 😉

Cudowna książka, początkowo nie wiedziałam czego się spodziewać, ale z każdą kolejną stroną byłam coraz bardziej urzeczona. Bardzo podobało mi się zachowanie Andrew w stosunku do Camryn - dzięki niemu i wspólnej podróży zaczęła rozkwitać, przełamywać się i doświadczać radości życia. Bardzo dobrze czytało mi się tą książkę i jest naprawdę godna polecenia.

4 261
    3 990