Na krawędzi nigdy

Patronat LC
J.A. Redmerski Wydawnictwo: Filia Cykl: Na krawędzi nigdy (tom 1) literatura obyczajowa, romans
The Edge of Never
Data 1. wydania:
2012-11-15
Katarzyna Agnieszka Dyrek
Filia
miłość namiętność uczucia pragnienia tajemnice
The Edge of Never
Na krawędzi nigdy (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
Katarzyna Agnieszka Dyrek
miłość namiętność uczucia pragnienia tajemnice

Recenzje oficjalnych recenzentów i

W poszukiwaniu siebie

72 Link do recenzji

66/2020
ORFEUSZ ZSZEDL DO PIEKLA PO SWOJA EURYDYKE. MILOSC ANDREW I CAMRYN TAKZE ZMIERZY SIE Z OSTATECZNOSCIA
Wspaniala ksiazka, dobrze ze ma jeszcze 2 tom. Jadac w nieznane poznajemy kogos, kto staje sie calym naszym swiatem.

Książka jest dobra, ale jej nie przeczytałam do końca. Być może nie miałam nastroju na tego typu książki. Ostatnio lobię gatunek new adcult ...w tym przypadku jednak za dużo, za trudno, zbyt dziwnie potoczyły się losy bohaterów.

Ciekawa historia dwojga ludzi z problemami. Napisana z dwóch perspektyw. Lubię takie rozwiązanie, możemy bardziej poznać bohaterów. W tej książce mamy przygodę, sporo emocji i trochę gorących scen. Polecam przeczytać. Miła odskocznia od dnia codziennego 😉

Cudowna książka, początkowo nie wiedziałam czego się spodziewać, ale z każdą kolejną stroną byłam coraz bardziej urzeczona. Bardzo podobało mi się zachowanie Andrew w stosunku do Camryn - dzięki niemu i wspólnej podróży zaczęła rozkwitać, przełamywać się i doświadczać radości życia. Bardzo dobrze czytało mi się tą książkę i jest naprawdę godna polecenia.

Miłość Orfeusza była tak wielka, że zszedł po swoją ukochaną Eurydykę do świata podziemnego. Camryn i Andrew spotykają się przypadkiem, by wkrótce przekonać się, że nie potrafią bez siebie żyć. Jak wiele będą w stanie poświęcić dla swojej miłości?

Camryn ma zaledwie dwadzieścia lat. I czuje, że jej obecne życie powoli ją wykańcza. Wie, że pewnego dnia nie będzie w stanie...

Cudowna, po kilku latach ciągle do niej wracam pamięcią. Chyba najlepsza jak dotąd....

Jak to romans dobry początek i dobry koniec ale nie napiszę nic złego o niej bo są same plusy więc jestem na tak ...

Na półkach: , , , , , , ,

Romantyczna i wyjątkowa historia miłosna Camryn i Andrew młodych ludzi.
Przepiękna,wzruszająca,cudowna książka porusza,rozśmiesza,oczarowała mnie.

Cudowna. Polecam z całego serca.

Piękna historia o przeznaczeniu, miłości i walce o życie, na jakie się zasługuje.

"Na krawędzi nigdy" to opowieść o dwójce ludzi, których losy splotło przeznaczenie. Bardzo podobało mi się to, że nic nie było wymuszone. Autorka nie przeszła od razu do scen erotycznych, ale pokazała stronę budowania przyjaźni i zaufania przez różne wybryki i dużo, naprawdę dużo śmiechu....

Dyskusje

4 153