Ostatnia spowiedź - Tom I

Nina Reichter Wydawnictwo: Novae Res Cykl: Ostatnia spowiedź (tom 1) literatura młodzieżowa
Letzte Beichte
Novae Res
literatura młodzieżowa miłość bracia Rothfeld muzyka zespół romans młodzieżowy
Letzte Beichte
Ostatnia spowiedź (tom 1)
literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa miłość bracia Rothfeld muzyka zespół romans młodzieżowy

Nie rozumiem fenomemu
może ,to dla 20 latków.Z wielkich miast ?Może moje ,życie takie nie było.
Ciężko się czyta .
Mam dwa tomy jeszcze ,przeczytam.Nie będę się cieszył.

Przepraszam, za zaniżenie opinii, ale no nie. Myślałam, że zacznę dobry wieczór z książką, ale się pomyliłam. Nie przeczytam kolejnych tomów, podziękuję. Nie tego spodziewałam się po "hicie internetu". Na stylu pisania autorki po rodzaju czcionki kończąc. Halo, książka ma przyciągnąć czytelnika?

To jest jedna z niewielu książek, która doprowadziła mnie do łez. Polecam mocno.

Cała recenzja: https://bo-w-nich-jest-caly-swiat.blogspot.com/2019/11/ostatnia-spowiedz-tom-i-nina-reichter.html

Ally nie rozpoznaje w nim popularnego piosenkarza. Na początku Bradin jest ostrożny w kontakcie z nią, natomiast z czasem coraz bardzie się rozluźnia. Ściąga nawet ogromne przeciwsłoneczne okulary, za którymi niejako chowa się przed światem. Obojgu już dawno tak...

Piszę na świeżo, bo skończyłam czytać zaledwie godzinę temu.
Tak prześledziłam na szybko komentarze i w sumie nastawiłam się na ciekawą książkę, niestety bardzo się rozczarowałam. Każdy ma inny gust - wiadomo, ale mimo tego, iż były w tej książce emocje, o których piszecie, przyćmiewały je zachowania głównej bohaterki. Rany! Ależ to była irytująca postać, wręcz nie mogłam...

(...) „Ostatnia spowiedź” to seria nazywana „hitem internetu”. Początkowo publikowana na blogu historyjka z rodzaju fanfiction o Tokio Hotel prędko podbiła serca tysięcy ludzi i przyniosła Ninie pierwszą sławę, pchając ją do myśli o wydaniu. Pozmieniane imiona i fakty sprawiły, że ludzie spoza fandomu tego niemieckiego bandu również rozkochali się w kolejnych tomach. Brak...

Zazwyczaj piszę po przeczytaniu całej serii. Również jest tak tym razem. Cała ta serja tych książek dostarcza dużo emocji, miłości i przeznaczenia. Tak jak w tej książce że miłość można spotkać przypadkiem nawet na lotnisku. Polecam

Piszę po przeczytaniu wszystkich trzech części, co oznacza,ze musiała mnie ona wciągnąć na tyle żeby sięgnąć po kolejne. Przyjemna lektura na wakacje, taka lekka młodzieżowa. Rozkwitający związek dwojga młodych ludzi, którzy spotykają się przypadkiem na lotnisku. Polecam

Na prawdę wspaniała książka. Przeczytałam każdą część i każdą tak przeżywałam, że teraz sama się z siebie śmieje. Czasami po prostu odkładałam książkę, bo już przez łzy wszytko mi się rozmazywało. Podsumowując, jeśli ktoś szuka książki która go wchłonie i którą będzie przeżywał razem z bohaterami to polecam!

Dyskusje

3 813