Przewodnik. Rośliny i zwierzęta

Erich KretzschmarUrsula Stichmann-Marny Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza MULTICO flora i fauna
Der neue Kosmos Tier- und Pflanzefuhrer
Henryk Garbarczyk, Stefan Łukomski
Oficyna Wydawnicza MULTICO
flora fauna przewodnik rozpoznawanie roślin przyroda
Der neue Kosmos Tier- und Pflanzefuhrer
flora i fauna
Henryk Garbarczyk, Stefan Łukomski
flora fauna przewodnik rozpoznawanie roślin przyroda

Niezwykły i niezwykle pomocny przewodnik zawierający opisy i zdjęcia rożnych gatunków organizmów żywych, które można spotkać w terenie w Europie Środkowej. Odpowiedni format jest dostosowany do wycieczek i wyjść. Zawiera on ponad 1000 barwnych fotografii i pozwala poznać dużą ilość gatunków roślin i zwierząt żyjących wokół nas.
Książka rozpoczyna się od wstępu, w którym...

• Literatura naukowa i popularnonaukowa, faktu, reportaż, poradniki, aforyzmy i inne.
  • Zwierzęta
  • 2009 Nabytki