List zza grobu

Okładka książki List zza grobu
Marjorie Boulton Wydawnictwo: Śląsk Seria: Seria z Krukiem kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Seria z Krukiem
The Dead Letter
Śląsk
1959-01-01
1959-01-01
Zofia Krajewska

więcej Więcej

Przerażająca ale myślę pouczająca oraz warta uwagi i przeczytania. Świat duchowy mimo iż niewidzialny to jednak kiedyś będzie również naszym doświadczeniem. Nasze życie podlega ciągłym zmianom dlatego należy potraktować tę pozycję jako jedna z wielu lekcji, które mamy w swoim życiu.

• NR 11
  • Sprzedam/oddam/wymienię
  • Z wymiany
  • Do przeczytania - kryminał
  • 2015
  • Gumka/BHB

Dodaj cytat z książki List zza grobu