The Xenophobe's Guide to the Californians

Anthony Marais Wydawnictwo: Oval Books Seria: The Xenophobe's Guides turystyka, mapy, atlasy
Data 1. wydania:
angielski
1902825209
The Xenophobe's Guides
Stany Zjednoczone Kalifornia instrukcja obsługi

Prawdziwe, opisane z humorem i polotem życie Kalifornijczyków.
Pokazanie tego jak Południowa i Północna Kalifornia bardzo różnią się od siebie i dlaczego niektórzy optują za tym, aby były to dwa osobne stany. Autor opowiedział również dlaczego Kalifornia to "state of mind" i "positive vibes only" są tam akceptowane :)
Mieszkam 2 lata w Kalifornii i potwierdzam, że...

• Po angielsku
  • Poradnik ksenofoba