Andrew BurkeVirginia Maxwell Wydawnictwo: Lonely Planet turystyka, mapy, atlasy
turystyka, mapy, atlasy
2012-08-01
angielski
Iran Persja podróże przewodniki turystyka

Praktyczny i szczegółowy przewodnik po Iranie. Napisany z humorem co sprawia, że nie jest nudny. Zawiera wiele przydatnych informacji na temat Iranu, jego zwyczajów, zabytków, historii. Podczas podróży po Iranie przydawał się wiele razy. W mojej ocenie nie ma lepszego przewodnika po Iranie niż ten.

Solidny przewodnik po Iranie. Jedyną jego wadą jest nieaktualność w niektórych aspektach, wynikająca z dynamicznie zmieniającej się sytuacji w tym kraju. Przyszłoroczna reedycja zapewne rozwiąże ten problem. Póki co mimo wszystko najlepszy dostępny na rynku przewodnik po tym rejonie świata.

Przewodnik po Iranie to kolejna świetna pozycja wydawnictwa Lonely Planet. Przewodniki te znane są na całym świecie i nie mają sobie równych. Ja również się na nim nie zawiodłem. Napisany zwięźle, obrazowo, z humorem. Kilkadziesiąt stron poświęcone najważniejszym rzeczom, które trzeba wiedzieć aby przetrwać w danym kraju. Z czystym sercem można polecić każdemu kto wybiera...

• Przewodniki
  • 2017