Szczęśliwe poszukiwania

Okładka książki Szczęśliwe poszukiwania Katee Robert
Okładka książki Szczęśliwe poszukiwania
Katee Robert Wydawnictwo: Amber Cykl: Come Undone (tom 2) Seria: Bestsellery literatury erotycznej [Amber] literatura obyczajowa, romans
Come Undone (tom 2)
Bestsellery literatury erotycznej [Amber]
Chasing Mrs. Right
Amber
2013-06-18
2013-06-18
Karolina Post-Paśko

Całkowita strata czasu na czytanie tej książki. Zdecydowanie odradzam.

Całkowita strata czasu na czytanie tej książki. Zdecydowanie odradzam.

Beznadziejna!!tani ,słaby ,lekki erotyk dla małolatek. Słaba fabuła. Szkoda czasu. Dobrze,ze krotka i szybko sie skonczyla.

Zaczęło się fajnie, ale im dalej tym gorzej. Postać Roxanne strasznie irytująca i to jej podejście do miłości...Bardzo niezdecydowana, nieufna. Ian, weteran wojenny, niby taki męski, a jednak jak dla mnie "ciepłe kluchy". Ogółem myślałam, że książka będzie o tym, jak to ona pomaga mu przejść przez syndrom stresu pourazowego, że miłość zwyciężą wszystko itp itd, a jednak nie, było wręcz na odwrót. Nie chciała mieć z nim nic wspólnego. Cała książka jest o tym, jak to on przekonuje ją, żeby się z nim umawiała. Nie wiem co on w niej widział, serio. Dziewczyna ciągle była na nie, a jednak za każdym razem dała się przekonać do wszystkiego. Obydwie postacie bez charakteru. Wiało nudą.

To druga część tej serii. Nie jest to wybitna literatura... książka jest przewidywalna ze szczęśliwym zakończeniem. I wiecie co ... bardzo dobrze ;) Lubię takie propozycję gdy po całym dniu pracy mogę usiąść wieczorem z kubkiem gorącej herbaty i przyjemnie spędzić wieczór . Krótka historia w sam raz by przeczytać ją od razu, fajni bohaterowie których łatwo polubić .. no może oprócz matki ale kto by taką harpię polubił . Także polecam ! miło się czyta ;)

Książka dość przerwidywalna, ale dobrze i szybko się czyta :) Polecam dla relaksu :)

Romansidlo godne polecenia.Wciaga od pierwszej strony, momentami przypomina pierwszy tom ale i tak warto przeczytac do konca.

Dobra książka, ale i tak bardziej podobała mi się pierwsza część.

Dobra książka, ale i tak bardziej podobała mi się pierwsza część.

Szczerze mogę powiedzieć, że bardziej mi się podobała niż pierwsza część. Na pewno jest to związane z fabułą, jest o wiele bardziej realna niż w pierwszej części i jest o wiele więcej momentów, dzięki którym można powiedzieć, że książka należy do literatury erotycznej, chociaż czytałam o wiele lepsze erotyki.
Nie jestem w stanie powiedzieć, czy polecam tą książkę czy nie, ale jeśli ktoś przeczytał pierwszą część to warto sięgnąć po kolejną. Jestem pewna, że przeczytam trzecią część.

Nie jestem w stanie powiedzieć, czy polecam tą książkę czy nie,...

Przyjemna książka na jeden nudny wieczór. Choć trochę brakuje akcji między stronami ;)

Kontynuacja "Szczęśliwej Zamiany" - tym razem poznajemy miłosną historię bohaterów znanych z pierwszej części tj. Roxanne i Iana. Temat jest dość banalny - każda ze stron walczy z własnymi obawami i lękami, ale jak to zwykle bywa, wszystko musi mieć swoje szczęśliwe zakończenie;) Druga część jest moim zdaniem lepsza ze względu na dialogi i cięte riposty głównych bohaterów. Czyta się bardzo szybko, ale nie jest to perełka do której będę powracać w długie, zimowe wieczory:)

• 2015
  • Romans