Fate Succumbs

Tammy Blackwell Wydawnictwo: Tammy Blackwell fantasy, science fiction
Tammy Blackwell
2012-10-09
2012-10-09

Oficjalnie nienawidzę trylogii. Trzy książki i koniec? Kto tak torturuje czytelnika? Chcę więcej. WIĘCEJ!
Przyznam, że takiego rozwoju sprawy nie przewidziałam. Źle się stało? NIE. Miałam jakieś tam opory, no bo Alex... I w ogóle. Ale przeznaczenie bywa różne, no i Liam świetnie wskoczył w rolę. Uwielbiam gościa i od początku miałam co do niego dobre przeczucia.
Zawarty tu prawie rok był jednym z szybszych w historii. Czytałam z zapartym tchem, mając nadzieję na szybko rozwój związku. Ale nie ma nic łatwo.
Scout pozostała taka sama. Bogatsza o doświadczenia, ale wciąż taka sama. To dobrze, bo od początku była dobrą postacią i szkoda by było gdyby uległo to zmianie.
Jase mnie zaskoczył. Nawet bardzo.
Akcja rozwinęła się na tyle by następna część była oczywistością. Ale nie. Koniec.
Ja wiem, że powstaje druga seria z tego universum, ale to już nie to samo. Mam nadzieję, ze ktoś rozumie mnie. Fajnie będzie poczytać o innych postaciach i jak oni widzą świat, ale moje serce oddałam Scout i Liamowi i to za nimi będę tęsknić.

Zawarty tu...

Dodaj cytat z książki Fate Succumbs