Poza słowami

HarperCollins
2013-08-09
2013-08-09
Elżbieta Gepfert, Alicja Dobrzańska
harlequin romans miłość fortuna małżeństwo zdrada

Cienie życia: 7/10
Poza słowami: 6/10 Seria: Long, Tall Texans - cz. 16 (inna nazwa książki "Ukochany")

Lekka, przyjemna powieść "Cienie życia" z przyjemnością przeczytałam, ciepła i urocza historia Noreen w życiu nigdy nie miała lekko wychowana została przez swoich krewnych wciąż była lekceważona, bardzo źle traktowana odnosili się do dziewczyny okrutnie,żyła zawsze w cieniu swojej kuzynki Isadory, która jest piękna..Szaleńczo zakochana Noreen w mężczyźnie, odebrała jej...

Naprawdę polecam książki tej autorki. Jeśli chcesz sięgnąć po coś lekkiego i przyjemnego po ciężkim dniu w pracy, a potem w domu z dziećmi... To jest coś idealnego

Nie jest toliteratura lotów najwyższyh, ale z naiwnością i schematycznością pani autorka przesadziła.

1937

Na półkach: , , , , ,

Znów nowe wydanie starych książek:

Stary tytuł "Sercowe kłopoty" - nowy "Cienie życia"

Stary tytuł "Ukochany" -nowy "Poza słowami"

• Diana Palmer
  • 2013
  • Romans
  • Wyd. HarperCollins
  • 2021
  • Moi mali książęta :)

Dodaj cytat z książki Poza słowami