Haker umysłów

Andrzej Batko Wydawnictwo: Helion nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Helion
marketing perswazja NLP psychologia
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
marketing perswazja NLP psychologia

Uwaga! Ostrzegam przed tą książką...

taki tani chwyt, który autor sam stosuje kilka razy w książce. Choć książka to za duże słowo, bo pozycja przypomina broszurę/ulotkę, która ma spowodować zakup dwóch innych książek autora, albo pójść na jego szkolenie.

Miało być o hakowaniu myśli innych ludzi, jest o ofertach handlowych. Sam sprzedaję 17 lat i od razu widać, czy ktoś...

Lubię książki o tematyce mózgu, ludzkiego umysłu i psychologii. Jej tytuł zachęca do czytania, a autor już w samym wstępie wykorzystuje swoje techniki do tego, abyśmy jej tak szybko nie odłożyli. Choć jesteśmy świadomi, że trochę nami manipuluje, to podoba nam się to i czytamy, czytamy... Dla mnie plusem tej książki jest to, że mamy konkretne informacje oraz techniki podane...

do hakera daleko

Wiele ciekawych rad, które można faktycznie od razu wdrażać, zarówno w kontekście sprzedaży, jak i w życiu codziennym.

Haker umysłów to krótka, konkretna książka o manipulacji i wpływie.
Smaczny kąsek dla fanów zasad wpływu!!
Polecam to dzieło każdemu!!
Chcesz więcej trafionych recenzji? Od 01.02.2020 odwiedź mnie na moim blogu:
www.monte-christo.com.pl
Monte Christo

Choć książka nie jest odkrywcza to jestem zadowolony z lektury. Mam wrażenie, że w przypadku tego typu książek nawet myśli autora, z którymi się nie zgadzamy mogą wpłynąć pozytywnie na czytelnika, który w danym momencie może wzmocnić swoje zdanie. Hakerem umysłów nie zostałem po przeczytaniu książki, ale kilka myśli w głowie zostało, jak na przykład ta, by nie pytać kogoś...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dla osób, które czytały Cialdiniego i podobne książki – nic nowego, można sobie odświeżyć.
Dla osób, które nie czytały Cialdiniego – może być niewystarczające żeby złapać o co chodzi.
Książka nie jest zła, ale trochę dla nikogo.
Chociaż zabieg z tytułem przyznaję, skuteczny. Żeby kupić. I może zajrzeć, a może nie.

Nic nowego. Raczej do niej nie wrócę. Czytałam lepsze książki w tej tematyce.

Książka odpowiednia dla osób związanych z handlem, po tytule spodziewałam się czegoś nieco innego. Mimo wszystko przez całą książkę autor się z nami bawi udowadniając opisywane techniki manipulacji, dla mnie na plus.

Dobra książką opisująca to, jak wpływać na innych ludzi. Szkoda, że opisuje to tylko na płaszczyźnie czysto biznesowej. Ja wyciągnąłem z niej kilka rzeczy dla siebie, bo w moim zawodzie się przyda, jednak przydałoby się w tej książce więcej płaszczyzn w której można wykorzystać te umiejętności.

• Chcę w prezencie
  • 2019
  • Psychologia
  • Audiobook
  • 2018
  • 2012
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Haker umysłów