Zbłąkane serce

Stefania Jagielnicka-Kamieniecka Wydawnictwo: Psychoskok literatura piękna
Psychoskok
literatura piękna
2013-06-10

W poszukiwaniu książek do czytania na tegoroczną majówkę natrafiłam na książkę autorstwa Stefani Jagielnickiej-Kamienieckiej pt. Zabłąkane serce a, że nie miałam jeszcze do czynienia z twórczością tej pisarki, więc postanowiłam zapoznać się z jej powieścią.

Jak to możliwe, by czuć się Francuzką, będąc Polką? Czy Austriak może czuć się Polakiem? I co czuje człowiek...

Wielką zaletą tej powieści jest wyrafinowany sposób przedstawienia wielkiej miłości, która potrafi przezwyciężyć wszelkie uczuciowe zachwiania i obiektywne przeszkody. Wartka, zaskakująca akcja powoduje, że trudno jest oderwać się od tej lektury. Polecam każdemu. To niezwykle wciągająca, aktualna lektura, oddająca ducha współczesnych, kulturowo zagubionych, czasów.

Dawno nie czytałam tak bzdurnej książki w zasadzie..o niczym

Dyskusje

• Posiadam :)