Zakopane: Pokój z widokiem na cmentarz

Jacek Rębacz kryminał, sensacja, thriller 280 str.
superNOWA
kryminał, sensacja, thriller

superNOWA
kryminał, sensacja, thriller

Porównaj ceny i

Nazwisko autora oddaje wartość tej powieści. Pan Rębacz po prostu nie umie pisać, choć momentami widać przebłyski albo to żona dorwała się do maszyny.

Na plus warto odnotować wiernie oddany klimat Zakopanego. Poza tym, cóż: dziury fabularne, (nie)logika działania postaci, zbyt duża liczba bohaterów i kulawe między nimi dialogi sprawiają, że wydane na "Pokój" w...

Pochodzę z Zakopanego, więc dość łatwo było mi dopasować pierwowzory wydarzeń i postaci z książki. Naprawdę niezła pozycja.

W połowie mnie znudziła, chyba nie mój klimat.

• Thriller/sensacja/kryminał
  • Literatura polska