Rozum poszukujący prawdy

Dom Wydawniczo-Księgarski „KOS”
Religia wiara Bóg ekumenizm kościół
religia
Religia wiara Bóg ekumenizm kościół

Okładka książki Historia sztuki polskiej, tom II: Sztuka nowożytna Helena Blumówna, Adam Bochnak, Gerard Ciołek, Tadeusz Dobrowolski, Józef Edward Dutkiewicz, Stanisław Herbst, Zbigniew Marian Hornung, Józef Lepiarczyk, Tadeusz Mańkowski, Wojsław Molè, Lech Niemojewski, Ksawery Piwocki, Stanisława Sawicka, Jerzy Szablowski, Władysław Tatarkiewicz, Tadeusz Tołwiński, Jan Zachwatowicz
6,0
Historia sztuk... Helena Blumówna, Ad...