Zuzia nocuje u Julii

Liane SchneiderAnnette Steinhauer Wydawnictwo: Media Rodzina Cykl: Mądra Mysz (tom 57) literatura dziecięca
Conni ubernachtet bei Julia
literatura dziecięca
Emilia Kledzik
nocowanie przyjaźń wspólny czas mądra mysz literatura dziecięca dla dzieci

MaleWielkieKsiazki.blogspot.com
Zuzia zawsze ma coś do opowiedzenia. Tym razem jej przygodą jest nocowanie poza domem. Wielkie przeżycie dla każdego malucha, który po raz pierwszy zasypia gdzieś, gdzie nie ma rodziców, własnego łóżeczka i w ogóle jest inaczej niż w domu.
Zuzia bardzo lubi Julkę i dlatego zdecydowała się na takie nocowanie sama, chciała spędzić z...

Dyskusje

• Pożyczone
  • Przeczytane: 2-3 lata
  • Chcę w prezencie
  • Dla dzieci i nie tylko
  • 2013
  • 1d) dla dzieci- opowiadania