Zuzia uczy się piec

Okładka książki Zuzia uczy się piec
Liane SchneiderAnnette Steinhauer Wydawnictwo: Media Rodzina Cykl: Mądra Mysz (tom 42) literatura dziecięca
24 str. 24 min.
2012-01-01
2012-01-01
24 min.
Emilia Kledzik
dla dzieci literatura dziecięca zuzia mądra mysz pieczenie kuchnia gotowanie ciasta

więcej Więcej

Zuzia bywa krnąbrna, bywa też uparta. Tym razem upartość dotyczy pomysłu na spędzenie czasu z mamą. Niestety mama wciąż odmawia, a to zmęczona, a to zajęta. Zuzia bierze więc własną dziecięcą książkę kucharską i oto mamy historię pieczenia ciasteczek.
Wprawdzie trzeba słuchać mamy, ale jak widać na tym przykładzie, rodzice czasem zapominają jak to jest, gdy nie można...

• Dzieci
  • 2018
  • Czytane córci
  • Przedszkole
  • Chcę w prezencie
  • Przeczytane dziecku/Z dziecinstwa / lektury szkolne
  • Dziecięce/młodzieżowe

Dodaj cytat z książki Zuzia uczy się piec