Rewolucja miłości

Biały Wiatr
2016-01-01
2016-01-01
Ezoteryka rewolucja miłości

Widocznie musiałam dojrzeć do tej książki. Leżała ona u mnie na półce ponad rok zanim tak naprawdę wzięłam ją do ręki. I co? Już pierwszy rozdział przemówił do mojego serca tak, że mogłam jedynie płakać ze wzruszenia i mówić "dziękuję". Jakby moja dusza czekala właśnie na tę podpowiedź. Od razu zaczęłam praktykować to o czym pisał Matt. Działało. Działało i czyniło we mnie...

Ksiązka ma głębszą wartość niż literacką. Polecam każdemu kto chce nawiazać głębszą więź ze sobą.

• Chcę w prezencie
  • PSYCHOLOGIA
  • Planowany zakup
  • Z polecenia do kupienia ...
  • Rozwój

Dodaj cytat z książki Rewolucja miłości