Biblia handlowca. Najbogatsze źródło wiedzy o sprzedaży.

Okładka książki Biblia handlowca. Najbogatsze źródło wiedzy o sprzedaży. Jeffrey Gitomer
Okładka książki Biblia handlowca. Najbogatsze źródło wiedzy o sprzedaży.
Jeffrey Gitomer Wydawnictwo: Onepress biznes, finanse
biznes, finanse
The Sales Bible: The Ultimate Sales Resource, Revised Edition
Onepress
2013-06-18
2013-06-18
Agnieszka Czardybon, Jarosław Dobrzański
sprzedaż przedsiębiorczość handlowiec

Okładka książki Po pierwsze: Złam wszelkie zasady. Co najwięksi menedżerowie na świecie robią inaczej Marcus Buckingham, Curt Coffman
Po pierwsze: Z... Marcus Buckingham, ...
Okładka książki Pocałuj tę żabę! 12 metod zamiany problemów w sukcesy - w pracy i w życiu prywatnym Christina Tracy Stein, Brian Tracy
Pocałuj tę żab... Christina Tracy Ste...
Okładka książki Mówca doskonały. Wystąpienia publiczne w praktyce Agata Rzędowska, Jerzy Rzędowski
Mówca doskonał... Agata Rzędowska, Je...

"Książka 'Biblia Handlowca' autorstwa Jeffrey'a Gitomera jest esencją wiedzy i doświadczenia w dziedzinie sprzedaży. Gitomer, znany ekspert w dziedzinie handlu i sprzedaży, prezentuje w tej książce nie tylko techniki sprzedażowe, ale także filozofię, która stanowi fundament sukcesu w biznesie.
Jego styl pisania jest przystępny i pełen energii, co sprawia, że czytelnik jest wciągnięty od pierwszych stron. Gitomer nie tylko dzieli się praktycznymi poradami, ale również motywuje do działania i zmiany myślenia. Książka zawiera szeroki zakres tematów, począwszy od budowania relacji z klientami, przez negocjacje, aż po zarządzanie czasem i samoocenę.
Jednym z największych atutów tej książki jest to, że jest niezwykle praktyczna. Czytelnik może natychmiast zastosować wiele z przedstawionych strategii i technik w swojej codziennej pracy. Ponadto, Gitomer doskonale rozumie psychologię sprzedaży, co sprawia, że jego rady są nie tylko skuteczne, ale także głęboko zakorzenione w zrozumieniu ludzkiego zachowania.
'Biblia Handlowca' to nie tylko książka dla osób zajmujących się sprzedażą zawodowo, ale również dla każdego, kto pragnie doskonalić swoje umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne. To niezbędne narzędzie dla tych, którzy dążą do sukcesu w biznesie i życiu osobistym."

Sięgnąłem po tę książkę jako doświadczony handlowiec. Prawdę mówiąc nie bardzo wiem co autor miał na myśli pisząc ją. To chyba raczej książka dla kierowników niż handlowców?

Dawno tyle nie przeklinałem w myślach. Ta książka to smutny żart - jest poematem masturbacyjnym autora o autorze. Żałuję, że poświęciłem czas na przeczytanie tego gniota. Autor pisze w kółko to samo, używa ogromnych czcionek, cytuje sam siebie. Cała ta książka to emanacja jakichś zakorzenionych głęboko kompleksów autora. Nie nauczyłem się niczego i szczerze nienawidzę tej książki.

Same oczywistości. Autor napisał biblię i poczuł że jest bogiem handlu. Przesiąknięta cytatami autora, których cyt. "pod żadnym pozorem nie waż się udostępniać"

Bardzo ciekawie napisana książka. Teoria, ale też wszystko poparte przykładami z życia. Oczywiście nie wszystko jest do wprowadzenia na nasz polski rynek, ale wskazówki zawarte w książce uważam za cenne.

Ogólna wiedza o sprzedaży , mało technik sprzedażowych.
Autor raczej nastawiony jest przekazanie wiedzy na temat nastawienia ,budowania relacji oraz zdobywania nowych klientów. Polecam tą książkę dla młodych sprzedawców zaczynających .

Ogólna wiedza o sprzedaży , mało technik sprzedażowych.

Książka raczej o zarządzaniu sprzedażą niż sprzedaży

Książka raczej o zarządzaniu sprzedażą niż sprzedaży

Mnóstwo interesujących wiadomości, ale...
wiele wskazówek jest relatywnie archaicznych, wiele też jest wypowiedzi mało uniwersalnych. Ogólnie książkę stanowczo polecam!

Mnóstwo interesujących wiadomości, ale...

Książka o tym jak zadawać odpowiednie pytania w relacjach handlowych. Język prosty, styl płynny, treść nieco na siłę upchana - czyta się bardzo szybko

"Biblia handlowca. Najbogatsze źródło wiedzy o sprzedaży" sam tytuł brzmi już bardzo obiecująco. Podpowiada, że znajdziemy tutaj wszystkie niezbędne wskazówki prowadzące do sukcesu w sprzedaży. Myślę, że faktycznie tak jest. Autor daje nam rady, które wynikają z jego wieloletniego doświadczenia pracy jako handlowiec. Dzięki temu całość książki jest bardzo autentyczna, bo porady daje ktoś, kto wie jak praca wygląda i nie jest zupełnie oderwany od rzeczywistości. Swoje zalecenia zazwyczaj przedstawia w punktach. Dlatego całość tekstu jest bardzo przejrzysta. Dla mnie wielkim minusem książki jest to, że pewne kwestie są w niej wielokrotnie powtarzane przy różnych wątkach. Ujmuje je innymi słowami, ale wciąż o jedno chodzi. Czułam się przez to pogubiona trochę w zawartości merytorycznej. Musiałam robić oddzielne notatki, żeby jasno określić co nowego faktycznie wynika z tego rozdziału.

Gitomer zachęca nas do pięknej sprzedaży opartej na prawdzie,wiedzy i wzajemnym zaufaniu, a co najważniejsze zachowując tak szlachetną postawę możemy stać się bardziej efektywnymi sprzedawcami.

Książka z pewnością warta przeczytania, jeśli interesujemy się tematyką sprzedaży i handlu. Dla początkujących idealna, ale i dla doświadczonych również może okazać się przydatna, gdyż Gitomer wytyka częste błędy popełniane przez handlowców i podpowiada jaką drogą należy pójść, aby odnieść sukces.

• Sprzedaż
  • Biznes
  • Sprzedaż - do przeczytania
  • Ostatnio odkryte

Dodaj cytat z książki Biblia handlowca. Najbogatsze źródło wiedzy o sprzedaży.