Bierdiajew i inni. W kręgu myśli rosyjskiego renesansu religijno-filozoficznego

Okładka książki Bierdiajew i inni. W kręgu myśli rosyjskiego renesansu religijno-filozoficznego
Jan Krasicki Wydawnictwo: Scholar Seria: Filozofia rosyjska filozofia, etyka
filozofia, etyka
Filozofia rosyjska
Scholar
2012-01-01
2012-01-01

więcej Więcej

Że Bierdiajew pisze w chaotyczny sposób i zaprzecza sobie co drugie zdanie to wiadomo. Żeby jednak podobny styl zobaczyć w opracowaniu, które miało rozjaśnić mgliste kwestie, to trochę słabo.

• (o)magija/psychologia/filozofia
  • Kultura XIX/XX/XXI
  • 6) Moja Rosja ♥
  • Redaktor / korektor / redaktor prowadzący
  • Religia i teologia

Dodaj cytat z książki Bierdiajew i inni. W kręgu myśli rosyjskiego renesansu religijno-filozoficznego