Blackveil

Kristen Britain Wydawnictwo: DAW Books Cykl: Zielony Jeździec (tom 4) fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
angielski
DAW Books
Green Rider Kristen Britain fantastyka magia
Zielony Jeździec (tom 4)
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski
Green Rider Kristen Britain fantastyka magia

Widziałam sporo opinii, że książka jest kiepska.
Cóż. Jeśli chodzi o porównanie do poprzednich części, rzeczywiście jest nieco gorsza. Jednak z całą pewnością przewyższa poziomem większość książek, które ostatnio przeczytałam!
Czytałam i słuchałam od razu audiobooka, żeby zrozumieć. Warto było! :)
Miejscami rzeczywiście ma się dość, straszliwie się dłuży, ale pod koniec...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Całkiem dobrze się czyta jednak autorka niepotrzebnie rozciąga książkę, przez co momentami się dłuży.
Czasami odnosi się wrażenie, że co jej wpadło do głowy przy krojeniu marchewki to dorzuci jako wątek do powieści - powoli całość się strasznie gmatwa.
Zobaczymy jak część następna - choć podobno planuje oprócz niej kolejną więc na koniec historii dość długo poczekamy ;)

Nie rozumiem stosunku polskich wydawców (i czytelników) do autorek fantasy. Wiele z nich, moim zdaniem całkiem interesujących, w ogóle do Polski nie trafił. Inne pojawiły się, by natychmiast zniknąć. To właśnie przypadek Kristen Britain. U nas wydany został tylko "Zielony jeździec" – powieść, rozpoczynająca cykl o Karigan. "Blackveil" to czwarty tom serii i choć nie jest to...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Ukochana i znienawidzona! Kristen zaczęła tak komplikować bohaterom życie, że zostaje nam tylko czekać, co będzie dalej. Aż strach się bać, jednocześnie nie można się doczekać...

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• Fantasy Sci-Fi
  • Czekam na polskie wydanie!

Dodaj cytat z książki Blackveil