Adelajda Formalina

Barbara Chomko Wydawnictwo: Black Unicorn literatura piękna
Black Unicorn
Adelajda Chomko miłość śmierć praca poświęcenie życie prosektorium matka samotność dziecko kobieta pomoc
literatura piękna
2013-01-01

''Adelajda Formalina'' - cieniutka książeczka a tyle emocji .
Barbara Chomka potrafi wkraść się w duszę czytelnika i wywołać emocje, wzruszyć . Płakałam czytając przez cała opowieść. I jestem szczęśliwa,ze dane mi było zaznajomić się z Adelajda.
Najbardziej wzruszająca opowieść jaka przeczytałam . Autorka potrafi skruszyć nawet najtwardsze serca .
Polecam :)

Wybaczcie (drogie Panie i Ty ... Adelajdo) ale "nie kupuję" tej historii. Atmosfera gęstnieje; od negatywnych emocji; z każdą stroną, a mnie coraz trudniej przez nie brnąć, ... energicznie nadaję obronne sygnały, ... energicznie nadaję obronne sygnały, ... energicznie nadaję obronne sygnały, ... energicznie nadaję obronne sygnały, ...

Przeczytałem z zapartym tchem. Książka od pierwszej strony wciąga, paraliżuje, rzuca emocjami i trzyma do ostatniej kartki. Polecam wszystkim

2038

Książka Pani Barbary to zaledwie kilkadziesiąt stron, ale jakich stron! Nie potrzeba tworzyć 600-stronicowego dzieła, żeby przekazać maksimum ważnych przemyśleń.
Polubiłam Adelajdę Formalinę od pierwszych stron. I z pewnością pozostanie ona na dłużej w mojej pamięci.

• 2014
  • Literatura "dorosła"