W krainie snów

poezja dziecięca poezja dzieci nauka zabawa radość
literatura dziecięca
9788377320648
poezja dziecięca poezja dzieci nauka zabawa radość

Po pierwsze, książeczka przepięknie wydana, z przyjemnością się ją czyta i ogląda, dopełnieniem poezji są w pierwszej części ilustracje najmłodszych czytelników. Subtelna, pełna ciepła i uśmiechu poezja łączy się z dziecięcą wyobraźnią.

Wiersze skierowane są bezpośrednio do czytelników. Wydaje się, że do tych najmłodszych, ale z powodzeniem słowa te trafiają także do tych...

Dodaj cytat z książki W krainie snów