Ever After

Kim Harrison Wydawnictwo: HarperCollins Cykl: Zapadlisko (tom 11) fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
angielski
9780061957918
wampiry czarownice paranormal

TAK, TAK, TAK!!!!!!
11 tomów czekałam na takie zakończenie :) Moja cierpliwość została nagrodzona- ale nie powiem o co chodzi. Sami musicie przeczytać.
W tej części Rachel próbuje uratować "Ever After" i pomaga jej w tym głównie Trent, Quen oraz Al. Razem tworzą niezniszczalną grupę. Trent przestaje być dupkiem i doskonale współpracuje z główną bohaterką.
Niestety bardzo...

[SPOILERY, SPOILERY, SPOILERY, SPOILERY]

Zaczynam powoli odczuwać nadciągającego kaca książkowego. Przeczytałam już 11 książek z serii. Ciągiem. Zostały mi już tylko 2 tomy i koniec. Nie ma i nie będzie już nic więcej z tego 'uniwersum'... Powoli zaczyna do mnie docierać, że mimo strasznej irytacji na praktycznie 70% treści każdej książki cyklu, będzie mi cholernie ciężko...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• Czekam na polskie wydanie!
  • Chcę w prezencie
  • Romans