Psychologia na co dzień i od święta

Tomasz MaruszewskiWiesław Łukaszewski Wydawnictwo: Charaktery nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Charaktery
psychologia nauki humanistyczne
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
psychologia nauki humanistyczne

Pozycja bardzo ciekawa, napisana łatwym, zrozumiałym językiem (co jest dobre dla laików) ale z drugiej strony pozostawiająca niedosyt i chęć douczenia się ;)

Wyjaśnia wiele codziennych procesów, których mogliśmy być nieświadomi i otwiera oczy na nasze codzienne zachowania. Dzięki Turniejowi Psychologicznemu organizowanego przez "Charaktery", miałam możliwość zapoznanania...

Trochę zbyt ogólnie. Zbyt dużo rozważań, za mało konkretnej treści. Szkoda, bo miałam nadzieję, że zabierjąc się za "Psychologię..." dowiem się nowych rzeczy. Jednak to co zawarte jest w tej książce, każdy z nas przeważnie wie już od dawna. Pod koniec miałam już dość tego naukowego, nic nie wnoszącego stylu.

• 2013
  • Psychologia i filozofia
  • 2012
  • 2014
  • Biblioteczka pokojowa
  • Fakty/nauka
  • Sprzedaż/Wymiana

Dodaj cytat z książki Psychologia na co dzień i od święta