Rozkosze życia w pojedynkę

Okładka książki Rozkosze życia w pojedynkę Marjorie Hillis
Okładka książki Rozkosze życia w pojedynkę
Marjorie Hillis Wydawnictwo: Prószyński i S-ka nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Live Alone and Like It. The Classic Guide for the Single Woman
Prószyński i S-ka
2008-08-13
2008-08-13
978-83-7469-716-3
Ewa Godycka
psychologia

Oczekiwałam od tej książki nieco więcej, może nie do końca mnie zadowoliła, bo zawartą w niej wiedzę już posiadałam? Niektóre pozycje, mimo pochodzenia autora, są uniwersalne. Ta książka nie była zbyt neutralna, bo pisana jakby tylko pod warunki amerykańskie, ciężko coś czasem odnieść do polskich realiów.
Osobom całkowicie uzależnionym od partnera - polecam, można z niej wynieść kilka porad, na początek "samotnej" drogi jest ok :)

Osobom całkowicie uzależnionym od partnera - polecam, można z niej...

Książka niestety nie była tak wspaniała, jak oczekiwałam. Dla mnie jednak widać, że jest to książka stara i pisana w zupełnie odmiennych czasach. Kompletnie też nie potrafiłam się utożsamić z żadną z pań podanych w przykładach, które zresztą dla mnie były zupełnie - że się tak wyrażę - z kosmosu wzięte.
Mimo mojego rozczarowania książkę oceniam na dobrą - bo z pewnością wielu kobietom się spodoba, a nawet jeśli nie - to i tak warto się z nią zapoznać.

Mimo mojego rozczarowania książkę oceniam na dobrą - bo z pewnością...

niestety, już sama odkryłam wcześniej te rozkosze :)

niestety, już sama odkryłam wcześniej te rozkosze :)

Boska książka. Od dzisiaj staje się moją Biblią.
Założę się, że nawet szczęśliwe mężatki po jej przeczytaniu porzucą swoje drugie połowy na rzecz Rozkoszy Bycia Samotną Kobietą Niezależną.

Boska książka. Od dzisiaj staje się moją Biblią.

• 2011
  • Do wypozyczenia
  • 000 - Posiadam
  • Papier

Dodaj cytat z książki Rozkosze życia w pojedynkę