Nie wracają na obiad

Stanisława Fleszarowa-Muskat Wydawnictwo: Edipresse literatura obyczajowa, romans
2012-01-01
2012-01-01
978-83-7769-189-2
romans klasyka

Na półkach: , , , ,

Smutna nadmorska opowieść. Bez wariej akcji, bez super bohaterów, ale mimo to ciekawa. Zakończenie może bez happy endu, ale dające ogromną nadzieję.

Książka bardzo w klimatach pani Fleszarowej, tematyka żeglugi morskiej, zmagań z żywiołem i maszyną oraz kobiet czekających na marynarzy i żyjących samotnie na lądzie. Tęsknota wpisana w tło..

Do przeczytania w kilka godzin, najlepiej na plaży lub w czasie turystycznego rejsu statkiem. Ciepła, sympatyczna, wzruszająca lektura. Cieszę się, że Stanisława Fleszarowa Muskat wraca do księgarń.

• Obyczajowe
  • Stanisława Fleszarowa-Muskat
  • Plany biblioteczne
  • 2020
  • Rok 2012
  • Rok 2018
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Nie wracają na obiad