Odwieczna Religia Natury

Ben Klassen Wydawnictwo: Ruch Twórczości nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Nature's Eternal Religion
praca zbiorowa
Ruch Twórczości
Ideologie biała rasa rasowy socjalizm natura credo Ruchu Twórczości Ben Klassen
Nature's Eternal Religion
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
praca zbiorowa
Ideologie biała rasa rasowy socjalizm natura credo Ruchu Twórczości Ben Klassen

Czytanie tej książki to było wręcz religijne uniesienie. Jest to rzecz tak piękna, prawdziwa i wstrząsająca, że obezwładnia. Śmiem twierdzić, że to jest jedna z najlepszych pozycji, jaka znajduje się na tym portalu. Niemożliwe? A jednak, tak uważam. Tę książkę mogę śmiało uznać za książkę swojego życia. Ja przy niej uroniłem wiele łez.
Oczywiście ona ludzi "lewoskrętnych"...

Polecam ten tytuł. Daje do myślenia.

Na półkach: , , , ,

Treść książki wprost nawiązuje do ideologi faszyzmu, rasizmu (prymat białej rasy), fanatyzmu religijnego opartego dodatkowo na tworzeniu mitów, dyskryminacji kobiet.

Zdjęcie autora, po prawej stronie od mównicy:

Jeśli ktoś miał jeszcze jakieś wątpliwości jaka ideologia jest...

Nie ma nic lepszego niż niepoprawna politycznie literatura. B. Klassen w bardzo oddany sposób argumentuje niewygodne dla dzisiejszego społeczeństwa fakty, sama książka obfituje w nie na każdym kroku. Uważam, że każdy powinien się z nią zmierzyć, a tym samym stanąć w szranki z obecnym pojmowaniem rzeczywistości. Polecam każdemu.

• 03 seksizm
  • Polityka, publicystyka i ekonomia
  • Przeczytane 2020
  • Historia
  • Polityka
  • Muł denny i gaz bagienny
więcej mniej