Życie po drugiej stronie

Okładka książki Życie po drugiej stronie Sylvia Browne, Lindsay Harrison
Okładka książki Życie po drugiej stronie
Sylvia BrowneLindsay Harrison Wydawnictwo: Studio Emka poradniki
poradniki
Studio Emka
2001-10-01
2001-10-01
Dariusz Bakalarz

To moje drugie spotkanie z Sylvią i znów udane. W przystępny sposób autorka opisuje zjawiska, które akurat dla mnie nie są niczym nowym, ale z czystym sumieniem mogę polecić tę książkę początkującym w tej sferze. Mnie S. Browne ponownie zafascynowała i w zasadzie potwierdziła zagadnienia poruszone przez Michaela Newtona. To kolejny fragment większej całości, którą uwielbiam odkrywać.

Co takiego jest w tej książce że cała moja rodzina się w niej zakochała? Jest tak przystępnie napisana że uznaję ją za swoją ulubioną książkę z tej tematyki. Bije od niej ciepło i pozytywna energia. Nawet ja, czytając ją czasami myślałam czy to nie jest zbyt piękne by mogło być prawdziwe? Sama nie wiem do końca czy mogę w to wszystko wierzyć:) ogólnie stwierdzam, że warto przeczytać parę takich książek i samemu wyrobić sobie zdanie która wizja życia po śmierci ma dla nas najwięcej sensu.

#327 - Życie po drugiej stronie - Sylvia Browne Hypnosis Training center - Wydawnictwo Studio EMKA

#80/52/2020

Książka ma 232 strony i jesto to poradnik, ale czyta się ją zupełnie jak powieść. Jest napisana bardzo dostępnym językiem i łatwo przyswajalnym.

Odpowiada ona na wiele pytań związanych ze śmiercią, reinkarnacją, wędrówką dusz i poprzednimi wcieleniami - jadnak to do nas należy wybór, czy w to uwierzymy, czy nie.

Bardzo ważny dla mnie fragment z tej książki zamieszczam poniżej:
"Wcale nie trzeba we wszystkie punkty wierzyć, żeby udać się w podróż na Drugą Stronę, którą podejmiemy w pięciu kolejnych rozdziałach. Pytanie: Co sami o tym sądzicie? - jest w tej książce równie ważne, jak wszystko inne. Proszę tylko, żebyście otworzyli serca oraz umysły i zwracali uwagę na każdy szczegół, który jest dlawaszej duszy pocieszeniem. Niczego nie będziecie musieli sobie wyobrażać. Obiecuję. Zapamietacie i zatęsknicie za wyjątkową radością i pięknem Domu."

To zdecydowanie mój świat i klimat w jakim się dobrze czuję, dlatego polecam tą książkę z całego serca osobom, które interesują się rozwojem duchowym i parapsychologią.

Bardzo dziękuję Wydawnictwo Studio EMKA za tą książkę, <3 <3 <3

#80/52/2020

Książka jest dobrze napisana, szybko się ją czyta i jest w niej zawarte mnóstwo informacji o tym, co się dzieje z nami po śmierci. Dla kogoś, kto interesuje się parapsychologią, wróżbami itp. może być całkiem ciekawa. Jednak to nie moja bajka i nie moje klimaty.

Na półkach: , , , , , ,

Czy istnieją ludzie obdarzeni niezwykłymi darami? Czy istnieje Zycie po śmierci i co się wtedy dzieje z człowiekiem? Dlaczego los,bóg,karma karze mnie takim okropnym życiem?Dlaczego zabiera młodych,dzieci,żony,ojców przedwcześnie?Dlaczego ktoś zabija lub ktoś z moich bliskich został zamordowany?Dlaczego ktoś umiera na raka ,a inny nie umiera?Dlaczego nie mam talentu,jestem zerem sportowym,nie jestem sławny?Dlaczego jestem ofiarą ,a nie zwycięzcą?Dlaczego jestem prześladowany,albo prześladowcą?Co takiego złego uczyniłem ????Co się dzieje z samobójcami?Czy Hitler poszedł do nieba?

Po co się urodziłem?Jaki sens ma to wszystko?

Ja wielokrotnie zadawałam sobie te pytania - bo chciałam zrozumieć sens otaczającego mnie chaosu,i wierzę,że nie jestem odosobniona z tym zestawem pytań...

Dziś skończyłam czytać pewną książkę,której przeczytanie Wam polecam
odpowiedziała na wszystkie powyższe pytania i uspokoiła mnie -
nie twierdzę,że nie będę się bała umierać,ale wiem,że po Drugiej Stronie czeka na mnie DOM i życie,które tam zostawiłam...

p.s.zdaję sobie sprawę,że niektórzy z Was powiedzą "phi-co ona wypisuje",ale niech ten wpis pomoże choć jednej osobie,to i tak wypełniłam misję

p.s1.jest to najlepiej napisana książka opisująca co się dzieje z nami po śmierci - a kilka ich już przeczytałam..

p.s. cóż..od napisania tych słów minęło trochę czasu,a także jestem po przeczytaniu "Ludzka raso powstań z kolan" Davida Icke'a...i trochę zmieniłam zdanie,bo Icke daje większy,szerszy wgląd -ale aby się wspiąć wyżej zaakceptowanie treści Susan jest stopniem,by zaakceptować treści Icke'a..ech "nic nie jest tym,czym nam się wydaje,że jest-=amen

Hm. Miąło być dobrze i było dobrze do czasu kiedy okazało się że autorka założyła swój kościół i łączenia z drugą stroną odpierdziela na każdej mszy....

Świetna, choć w niektóre rzeczy ciężko uwierzyć.

Świetna, choć w niektóre rzeczy ciężko uwierzyć.

Chociaż ciężko jest mi uwierzyć w barwne opisy autorki, to uważam, że po lekturze tej książki można zdobyć nieco szerszą perspektywę na niektóre tematy.

• Niewidoczne
  • Z polecenia do kupienia ...
  • Z innego świata
  • Posiadam, Wydawnictwo Studio Emka