Okładka książki Myśli to materia. Szokujące odkrycia o tym, jak Twój mózg tworzy materialną rzeczywistość Dawson Church
Dawson Church Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii poradniki
poradniki
Mind to Matter: The Astonishing Science of How Your Brain Creates Material Reality
Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
2019-02-22
2019-02-22
myśli rozwój osobisty rozwój duchowy ezoteryka świadomość intuicja prawo przyciągania psychologia psychologia kwantowa

Pierwsza ważna książka w moim procesie rozwoju. Myśl pozytywnie.
Wizualizuj.
Wierz, że będzie dobrze.
Sporo przykładów. Przytoczonych eksperymentów. Czasem niezrozumiale zagadnienia. Ale w procesie rozwoju wszystko zaczyna się układać w głowie.
Polecam

Pierwsza ważna książka w moim procesie rozwoju. Myśl pozytywnie.
Wizualizuj.
Wierz, że będzie dobrze.
Polecam

Interesująca książka wzbogacona w przykłady naukowe, dużo wniosła do moich poglądów i przemyśleń. Znaleziona w maminej biblioteczce
mam zamiar czytać dalej podobne pozycje. Godna polecenia choć nie dla wszystkich, wielu ludzi nie ma cierpliwość do terminów dotyczących fizyki i psychologii w jednym. Dlatego raczej znajdzie się na półce prawdziwych myślicieli i filozofów :)

Treść tej książki może całkowicie przetransformować pogląd na świat! Zmienia optyke, przekonania, ideologię, pozwala odkodować dziedziczone programy. Polecam!

Witam wszystkich moli książkowych!

Książkę polecam wszystkim chcącym zrozumieć działanie naszego centrum dowodzenia z neurologicznego punktu. Dr Dawson Church korzystając w własnych doświadczeń pomaga czytelnikowi pojąć działanie fal mózgowych i jak przestawić je na właściwy tor działania.

Ja, dzięki tej książce dowiedziałam się jak obudzić w sobie kreatywność, jak poprawić swoja koncentracje dodatkowo co za tym idzie pamięć oraz jak sprawić, by rzeczy dnia codziennego dawały mi uciechę. Gwarantowane wejście na wyższy poziom świadomości! Wiec jeśli nie jesteś gotowy, to po prostu nie sięgaj po tę książkę!

Witam wszystkich moli książkowych!

Ja, dzięki tej książce dowiedziałam się jak obudzić w sobie kreatywność, jak...

Bardzo dobra i rzetelna książka, dla osób, które znają już nieco działanie umysłu, czy słynne prawo przyciągania. Wszystko jest energią, wszystko się łączy i ta książka pokazuje na to dobitne dowody :)

Genialna książka, z szeregiem badań które potwierdzają sam tytuł książki. Polecam.

Niestety miałam większe oczekiwania co do książki. Bardzo zawiodłam się czytając ją już od samego początku. Opisy osób mało realne. Dużo suchych faktów. Mało przystępne dla czytelnika. Bardzo ciężko się czyta. Miałam wrażenie, że głównym motywem była medytacja i skupianie się na niej.

Polecam Wszystkim, którzy interesują się tematyka kreacji własnego życia.

Polecam Wszystkim, którzy interesują się tematyka kreacji własnego życia.

Niezwykle ciekawa pozycja, która w naukowy sposób wyjaśnia od lat powtarzane przez różnego rodzaju góru prawo przyciągania. Wiele faktów, wiele badań, zupełnie świeże spojrzenie na nasze życie, na naszą kreację. Wyniosłam kilka ciekawych wskazówek, które zapisałam, ale żeby nie spoilerować po prostu zachęcam do przeczytania.

• Psychologia
  • Do kupienia
  • Popularnonaukowe

Dawson Church Myśli to materia. Szokujące odkrycia o tym, jak Twój mózg tworzy materialną rzeczywistość Zobacz więcej