Love Unscripted

Okładka książki Love Unscripted Tina Reber
Okładka książki Love Unscripted
Tina Reber Wydawnictwo: Amazon, CreateSpace Independent Publishing Platform Cykl: Miłość bez scenariusza (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Miłość bez scenariusza (tom 1)
Amazon, CreateSpace Independent Publishing Platform
2010-03-06
2010-03-06
romans literatura dla kobiet miłość uczucia

"Milosc bez scenariusza" to ksiazka z rodzaju poprawnych.
Czyta sie ja szybko, mimo ze objetosciowo jest dosyc sporych rozmiarow.
Glowni bohaterowie, Ryan i Taryn, to naprawde fajne osobowosci. Z latowscia mozna ich polubic i kibicowac im.
Do historii ich milosci rowniez nie sposob sie przyczepic.
Niestety, zabraklo mi dobrej fabuly. Autorka napisala swoja powiesc dosyc jednostajnie, zadnych zwrotow akcji, czy niespodzianek.
Dlatego nie moge ocenic tej ksiazki wyzej, choc siegne po kolejna czesc.

"Milosc bez scenariusza" to ksiazka z rodzaju poprawnych.
Czyta sie ja szybko, mimo ze objetosciowo jest dosyc sporych rozmiarow.
Do historii ich milosci rowniez nie sposob sie przyczepic.
Niestety, zabraklo mi dobrej fabuly. Autorka napisala swoja powiesc dosyc...

Dawno tak bardzo się nie męczyłam, czytając jakąś książkę. Bohaterka totalnie nie w moim stylu, to jak wiele problemów sobie wymyślała i ogólnie całe jej rozumowanie było dla mnie po prostu tak głupie, że już pod koniec miałam ochotę ją uderzyć. Tragiczna kobieta.
A szkoda, bo początek był naprawdę bardzo fajny i historia zapowiadała się ciekawie, jednak ostatecznie cały czas przewija się jeden i ten sam wątek, może ubrany w dwa/trzy różne "ubrania". A książka ma 670 stron... Naprawdę przesada.

Książka autorki, której wcześniej nie znałam, znaleziona podczas poszukiwań innego tytułu.

Przypadkowe spotkanie Ryana i Taryn powoli przeradza się w związek. Tylko czy oboje podołają wyzwaniu, jakim jest życie na świeczniku, w nieustannym blasku fleszy.
Ryana męczy ciemna strona sławy, tłumy fanek krok w krok podążające jego śladem. A Taryn będąca zwyczajną dziewczyną musi odnaleźć w sobie wiele cierpliwości i zaufanie do chłopaka celebryty.
Bohaterowie sympatyczni, wykreowani w sposób wiarygodny, książkę czyta się bardzo szybko, mimo sporej objętości.

Odpowiednia lektura na chwilę wakacyjnego relaksu.

Moje pierwsze spotkanie z pisarka ale na pewno nie ostatnie.Książka dość gruba ale wcale nie wydaje się przeciągnięta i nudna wręcz przeciwnie.Totalnie zaskakująca.Świat celebrytów,paparazzi i intryg.A w samym środku wielka miłość.Miłość,którą czeka wiele przeciwnosci.Czytelnik nie może narzekać bo w książce cały czas się coś dzieje.W drugim tomie zakończenie historii .

lekka i przyjemna książka dla osób lubiących bajkowe historie

lekka i przyjemna książka dla osób lubiących bajkowe historie

Pozycja klockowa, ogromniasta liczba stron zachęca do rozwijania wątków. Na pewno obyczajówka, trochę romans, dużo psychologii z życia celebrytów i ich otoczenia. Temat mnie zaciekawił, bohaterowie sympatyczni. Płomienny romans to nie jest, raczej opowieść o tym jak trudno kochać i zaufać będąc obserwowanym, fotografowanym i oplotkowanym w niemalże każdym aspekcie życia. Ta książka jest o poszukiwaniu prywatności i wolności, o radości bycia sobą poza publiką, o trudności nawiązywania relacji, o zaufaniu i krzywdzie. Akcja nieco kuleje, ale przy odrobinie wolnego czasu, polecam.

Dobra książka choć to opowiadanie o uczuciach trochę rozwlakłe.

Dobra książka choć to opowiadanie o uczuciach trochę rozwlakłe.

Totalne, pozytywne zaskoczenie po przeczytaniu tej ksiazki. Spodziewalam sie cos a'la Herleqiun. Jednak tutaj byla fajna historia, ktora byla napisana w bardzo przyjemny sposob. Nie sposob sie oderwac od tej pozycji. Ksiazka opowiada historie Ryna (gwiazdy filmowej) i Taryn (dziewczyny, ktora zyje zwyczajnie). Taryn jest wlascicielka popularnego pubu. Nie narzeka na wielbicieli, ale ciezko jest jej przekonac sie do kolejnego faceta. Poprzedni zwiazek nie skonczyl sie najlepiej. Ryan bozysze kobiet, wielbiony przez tlumy. Wyjscie gdziekolwiek to jak wyprawa na szczyt gory. Uciekajac przed rozhisteryzowanymi fankami wpada do pabu Taryn i wten sposob rozpoczyna sie ich historia. Czy Ryan jest w stanie zyc "zwyczajnym" zyciem, a czy Taryn jest wsanie przyzwyczaic sie do fanek, wielbicielek Ryana. Nie jest to proste, bo non stop ktos rzuca klody. Jest chemia, pozadanie, milosc. Ale czy to wszystko wystarczy? Polecam, warto

Całkiem przyjemna lektura na kilka wieczorów. Tam mniej więcej do połowy książki nie dzieje się za dużo, bohaterowie dopiero powoli się poznają, ale od drugiej połowy zaczyna się coś dziać. Chętnie sięgnę po kolejny tom.

Jest to naprawdę świetna książka, którą czyta się z uśmiechem, czasem z łzami, z motylami w brzuchu i z podekscytowaniem. Dawno nie czytałam tak fajnej książki. A fajna to dla mnie lekka, przyjemna i taka, po której odłożeniu z uśmiechem na twarzy ją wspominam...:)

• Romanse

Dodaj cytat z książki Love Unscripted