Swobodna

S.C. Stephens Wydawnictwo: Akurat Cykl: Bezmyślna (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Effortless
Effortless
Bezmyślna (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
new adult

Cały cykl jest dla mnie mocno wciągający i bardzo przeżywam z bohaterami ich losy. Polecam całą serię ja czytam już po raz drugi.

Trudne wybory i duzo emocji, cieszę się ze w 2 części Kiera i Kellan są już na tyle dojrzali i nie szukają ,,ramion zastepczych’’. Pierwsza połowa książki to niemal cukierkowy okres tej pary, natomiast druga połowa książki to niedomowienia, tajemnice i zazdrość. Książkę czyta się szybko i przyjemnie- polecam.
Najśmieszniejszy cytat:
- czytam Twoje pornosy ....

Super książka od której nie mogłam się oderwać.

Książkę czyta się bardzo przyjemnie. Jest w niej o wiele więcej humoru niż w pierwszej części. Wydaje się też być dużo bardziej sielankowa i "ułożona"(w odniesieniu do relacji między bohaterami), chociaż główna bohaterka wciąż zdaje się być momentami bezmyślna.

Zmordowałam drugą część serii Bezmyślna i szału nie było. Jak dla mnie Kiera tak samo irytująca i bezmyślna jak w części pierwszej. Kellan stracił swoją seksowną niebezpieczność z części pierwszej i zrobiło się mdło. Może kiedyś zmuszę się do przebrnięcia przez część trzecią, czyli "Niepokorną".

Nie wiem czemu ta część ma tak wysoką ocenę... nudna, przewidywalna. Nie dla mnie.

Druga część tej trylogii podobała mi się bardziej niż Bezmyślna m.in dlatego że, bohaterka przestała mnie nagminnie irytować swoim tytułowym przydomkiem. Przyznam również że, było kilka zabawnych momentów jak i wzruszajacych. Teraz jestem ciekawa jak autorka zamierza zakończyć tą historię, która równie dobrze mogłaby skończyć się na tym tomie.

Swobodna , to dalsze losy bohaterów, Kiery i Kellana.
W drugiej części bohaterowie są dojrzalsi, dlatego książka jest bardziej interesująca, przynajmniej dla mnie.
Rozłąka kochającej się pary, wiele niedomówień, powodują, że nie darzą siebie pełnym zaufaniem. Całe szczęście, że wszystko sobie wyjaśniają
i jest ok.
Nie brakuje w książce przyjemnych momentów erotycznych,...

Tak samo dobra jak tom 1.

Świetna książka. Przepełniona różnymi emocjami powieść.
Wręcz kocham.
Polecam!!!!!!