Geneza "ostatecznego rozwiązania". Ewolucja nazistowskiej polityki wobec Żydów. Wrzesień 1939 - marzec 1942

Christopher R. BrowningJürgen Matthäus Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego Seria: Historiai historia
The Origins of the Final Solution: The Evolution of Nazi Jewish Policy, September 1939 – March 1942
Barbara Gutowska-Nowak
Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego
Holocaust nazizm III Rzesza Niemcy Żydzi II wojna światowa
historia
Barbara Gutowska-Nowak
Historiai
Holocaust nazizm III Rzesza Niemcy Żydzi II wojna światowa

Okładka książki Einsatzgruppen w Polsce Jochen Böhler, Klaus-Michael Mallmann, Jürgen Matthäus
5,9
Einsatzgruppen... Jochen Böhler, Klau...