SS - Gwardia Hitlera

Książka i Wiedza
SS - GWARDIA HITLERA
historia
1994-01-01

Książka to typowo naukowa rozprawa na temat SS. Od samego jej powstania po upadek, napisana typowym językiem naukowca, czyli ciężkim. Mnóstwo szczegółowych informacji, na temat struktury tej zbrodniczej formacji. Na pewno, nie jest to lektura dla osoby, która pobieżnie interesuje się tym zagadnieniem. A dla tych którzy głęboko siedzą w temacie III Rzeszy, a szczególności...

Książka jak napisana w okresie powojennym w Polsce i tak jest dość obiektywna. Jeżeli ktoś interesuje się tym tematem, może znaleźć w niej ciekawe informacje.

• II wojna światowa
  • Historia