Camino - do Santiago i w głąb siebie

Andrzej Antoni Klimek Wydawnictwo: Opiekun religia
Opiekun
religia

"Camino - do Santiago i w głąb siebie" to książka opowiadająca o pielgrzymce autora, ks. Andrzeja Antoniego Klimka, do grobu świętego Jakuba (820km). Opowiadane wydarzenie rozpoczyna się w lipcu 2010 roku i trwa przez 28 dni, gdzie 25. dzień lipca to liturgiczne święto św. Jakuba Apostoła. W utworze przedstawione są wszystkie dni z pielgrzymowania. Czas spędzony przy jej...

• Książki przeczytane w 2015r.
  • +
  • Trzeba się postarać