Unscripted: Życie, wolność, przedsiębiorczość

Złote Myśli
2019-11-21
2017-05-23
Michał Motyl
unscripted mj demarco biznes finanse fast lane milionera skrypt bestseller scenariusz ucieczka ze skryptu jak uwolnić się ze scenariusza marzenie marzenia rutyna praca zmiana zmiany życie wolność przedsiębiorczość polskie wydanie

Bardzo dobra ksiazka o przedsiebiorczosci i pewnego rodzaju Matrixie w jakim zyjemy. To nie jest poradnik step-by-step jak stworzyc biznes, ale raczej egzystencjalna opowiesc o przedsiebiorczosci w ogole i jak nalezy sie do niej zabierac. Stad tez, w ksiazce znajduja sie ogolne zasady zaprojektowania przyszlego biznesu wg formuly autora w taki sposob, aby w konsekwencji pewnego procesu moc osiagnac sukces.
W kontekscie innej ksiązki autora pt. Fastlane Milionera w mojej ocenie, nalezaloby przeczytac najpierw Unscripted w ktorym prezentuje pewien ogolny paradygmat a nastepnie Fastlane.
Od strony literackiej MJ DeMarco ma bardzo dobre pioro, takze polecam...

Jestem negatywnie zaskoczony. Po przeczytaniu "Fastlane milionera", myślałem że będzie kolejny HIT, a zdaje się być marną kontynuacją. Słabo.

Zapraszam do posłuchania mojej recenzji na YouTube (mniej niż 3min):

Zapraszam do posłuchania mojej recenzji na YouTube (mniej niż 3min):

Pokaż mimo to video - opinia

MJ DeMarco Unscripted: Życie, wolność, przedsiębiorczość Zobacz więcej
MJ DeMarco Unscripted: Życie, wolność, przedsiębiorczość Zobacz więcej