Rozważania dotyczące rozumu ludzkiego

Okładka książki Rozważania dotyczące rozumu ludzkiego
John Locke Wydawnictwo: Hachette Polska Seria: Biblioteka filozofów filozofia, etyka
filozofia, etyka
Biblioteka filozofów
An Essay concerning human understanding
Hachette Polska
2011-01-01
1955-01-01
W. M. Kozłowski
rozum idee idea filozofia rozważania zmysły percepcja tabula rasa myśl analiza człowiek

Filozofia filozofii… nie łatwe tematy ale mocna pozycja!

Nie dla każdego. Trzeba się dość mocno skupić czytając tą książkę.

Warta podejścia i chociaż próby przeczytania :)

Filozofia filozofii… nie łatwe tematy ale mocna pozycja!

Nie dla każdego. Trzeba się dość mocno skupić czytając tą książkę.

Warta podejścia i chociaż próby przeczytania :)

Całkiem smaczne. Lubię ten zdroworozsądkowy zwrot w filozofii w XVII/XVIII wieku. Plus fajne fragmenty o tym, że dzieci, idioci, dzikusy i ludzie o niskim intelekcie są bydłem.

Mój osobisty przewodnik po logice.

Mój osobisty przewodnik po logice.

John Locke Rozważania dotyczące rozumu ludzkiego Zobacz więcej