Rozważania dotyczące rozumu ludzkiego

John Locke Wydawnictwo: Hachette Polska Seria: Biblioteka filozofów filozofia, etyka
An Essay concerning human understanding
2011-01-01
1955-01-01
W. M. Kozłowski
Hachette Polska
rozum idee idea filozofia rozważania zmysły percepcja tabula rasa myśl analiza człowiek
An Essay concerning human understanding
filozofia, etyka
2011-01-01
W. M. Kozłowski
Biblioteka filozofów

Całkiem smaczne. Lubię ten zdroworozsądkowy zwrot w filozofii w XVII/XVIII wieku. Plus fajne fragmenty o tym, że dzieci, idioci, dzikusy i ludzie o niskim intelekcie są bydłem.

Mój osobisty przewodnik po logice.

• Filozofia
  • Filozofia