Christopher Hitchens Wydawnictwo: Basic Books literatura faktu
angielski
Basic Books
literatura faktu
angielski

Zgadzam się z opiniami pozostałych czytelników i potwierdzam, że to znakomita pozycja.

Wspaniała i mądra pozycja dla każdego, kto chce myśleć samodzielnie. Hitchens z imponującą erudycją pokazuje, czym jego zdaniem jest intelektualna niezawisłość, namawia do unikania dróg na skróty, przestrzega przed bezrefleksyjnym poleganiem na autorytetach. Jest to byskotliwie napisany podręcznik dla początkującego wolnomyśliciela, który szczerze polecam. Wielka szkoda, że...

więcej mniej

Dodaj cytat z książki Letters to a Young Contrarian (Art of Mentoring)