Ostra gra

Okładka książki Ostra gra Olivia Cunning
Okładka książki Ostra gra
Olivia Cunning Wydawnictwo: Amber Cykl: Ich noce (tom 2) Seria: Bestsellery literatury erotycznej [Amber] literatura obyczajowa, romans
Ich noce (tom 2)
Bestsellery literatury erotycznej [Amber]
Rock Hard
Amber
2013-02-05
2013-02-05
wokalista związek

Przeczytałam do końca ponieważ interesowało mnie zakończenie. Ale ksiazka bardzo mnie zmęczyła i przeczytałam ją na siłę

Kolejna część, która okazała się kiepska. O ile opowieść o Brianie i Myrcie była na swój sposób ciekawa, a bohaterowie dali się lubić, tak tutaj...
Powód rozstania znaleziony na siłę, brak umiejętności komunikacji między bohaterami wprawia we flustrację i politowanie . Jessici nie polubiłam. Ciężko mi napisać coś więcej, książkę przeczytałam z przerwami, ponieważ zwyczajnie miałam dość bohaterów, ich głupoty, A także opisów ich przygód seksualnych.

Przeczytałam, bo zaciekawiła mnie dalsza historia muzyków z zespołu Sinner. Tym razem na tapetę wchodzi główny wokalista Sed i jego dawna miłość. Jednakże romantyczne uniesienia tej pary bardzo mnie znużyły. Te seksualne popisy są dosłownie wszędzie. Nawet jak fabuła tego nie wymaga to i tak wszystko sprowadza się do seksu.

Chyba muszę odpocząć od takich treści, bo już to mnie nudzi.

Chyba muszę odpocząć od takich treści, bo już to...

Na półkach: , , , , , ,

Czy gorący wokalista który nie żałuje sobie wdzięków kobiet może kochać? Może i to ciągle tą samą kobietę. Polecam.

Każdy członek zespołu jest inny i ciekawy na swój sposób. Ta część skupia się na Sedzie. Książkę czyta się szybko i przyjemnie

18 / 2020

18 / 2020

Warto

Warto

Z góry przepraszam, jeśli coś przekręcę.

Drugi tom serii Olivii Cunning dotyczy Seda i Jessici. Mamy tu historię dziewczyny, która pracuje w nocnym klubie czy w czymś takim. Staje pewnego dnia w pojedynku ze swoim wykładowcą. Traci stypendium, z powodu czegoś, co nie powinno ujrzeć światła dziennego. Mężczyzna składa Jej niejednoznaczną propozycję, co na tej uczelni jest dosyć powszechne.

Powiem szczerze, że ta część mniej mi się podobała od pierwszej. Może moja opinia wynika z tego, że czytałam dosyć mozolnym tempem z uwagi na sprawy prywatne/szkolne. Na pewno podobało mi się przesłanie, które ta książka niesie.

Cokolwiek się wydarzyło, każdy zasługuje na drugą szansę. O ile ta ,,druga szansa" nie jest milionową.

Z góry przepraszam, jeśli coś przekręcę.

Dobra kontynuacją poprzedniej części ,,za sceną "
Aczkolwiek pod niektórymi względami oceniam ją trochę niżej niż jej poprzedniczkę
Tutaj autorka skupiła się trochę bardziej na fabule niż na scenach erotycznych co jest naprawdę miłym zaskoczeniem
Serdecznie polecam i zachęcam do przeczytania całej serii

Dobra kontynuacją poprzedniej części ,,za sceną "
Serdecznie polecam i zachęcam do przeczytania całej serii

Pierwsza czesc czytalo sie dobrze. Ciekawy pomysl, pikantne numerki... Niestety tylko tyle. Wszystko kreci sie wokol jednego i ksiazka zaczela mi sie 'przejadac' zanim dotarlam do polowy. Potem bylo juz tylko gorzej - lektura zaczela mnie nuzyc, ale bylam ciekawa zakonczenia. Szkoda, ze autorka nie poswiecila wiecej pracy na rozbudowanie akcji, stworzenie ciekawego tla. Naprawde wielka szkoda....

• Romans