Życie ze schizofrenią

Kim Mauser Wydawnictwo: Rebis poradniki
poradniki
Rebis
schizofrenia

Okładka książki Możesz pomóc. Poradnik dla rodzin pacjentów chorych na schizofrenię i zaburzenia schizotypowe Andrzej Cechnicki, Krystyna Ostoja-Zawadzka, Bogdan de Barbaro
Ocena 6,8
Możesz pomóc. ... Andrzej Cechnicki, ...
więcej Więcej

• Miejska Biblioteka Publiczna
  • -K: Schizofrenia / Psychiatryk
  • Poczekalnia (posiadam)
  • Poradnik
  • +c: Niedoczytane
  • Psychologia

Dodaj cytat z książki Życie ze schizofrenią