Prawa sukcesu według Napoleona Hilla. Zasady samodoskonalenia

2011-06-01
2011-06-01
Marcin Kowalczyk

więcej Więcej

Napoleon Hill jest jednym z najlepszych na świecie guru motywacji i samorozwoju.
Pisze świeżym, precyzyjnym językiem z wielką pewnością siebie i pokorą.
"Prawa sukcesu zasady samodoskonalenia" to książka o ciężkiej, sumiennej pracy nad swoim charakterem, nad swoją osobą. Hill przekonuje, że każdy może spełnić swoje marzenia- wystarczy, że uwierzy w siebie.
Wiara i pewność...

Nienawidzę tak napisanych książek. Kończę na drugim rozdziale.

Niewątpliwie Napoleon Hill jest twórcą tez na które powołuje się wielu współczesnych autorów książek i motywatorów tzw. ludzi zajmujących się coachingiem, czyli rozwojem osobistym.
Powyższa książka jest pierwszą z czterech części "Praw sukcesu". Zajmuje się zagadnieniami związanymi z: superumysłem, definiowaniem głównego celu, pewnością siebie a także nawykiem...

Napoleon Hill jest niekwestionowanym autorytetem w dziedzinie samorozwoju. Przez wiele lat analizował przypadki ludzi, którzy osiągnęli sukces. Na podstawie tego stworzył listę zasad, jakimi kierowały się te osoby, by go osiągnąć.
„Prawa sukcesu według Napoleona Hilla. Zasady samodoskonalenia” jest pierwszą częścią serii. Szczegółowo zostają omówione pierwsze 4 zasady. Są...

Bardzo dobra książka uwielbiam takie.

• Biznes
  • Samorozwój
  • Rozwój
  • Biznes, finanse, rozwój
  • 000. Posiadam

Dodaj cytat z książki Prawa sukcesu według Napoleona Hilla. Zasady samodoskonalenia