Król liter. Litery drukowane

2012-06-01
2012-06-01
32 min.
978-83-60402-34-4
litery litery drukowane dla dzieci edukacyjne ilustrowane język polski

Okładka książki Król liter. Litery pisane Lilo Fromm, Eveline Hasler
Ocena 0,0
Król liter. Li... Lilo Fromm, Eveline...

Króciutka i zabawna książka o przyjaźni z literami, które są miłe, zabawne i niekoniecznie lubią grzecznie stać w zeszytach. Historia Maksa może zachęcić dzieci do czytania, a wyróżnione w tekście drukowane litery ułatwiają naukę czytania. Mój synek chętnie sięga do tej książki i czyta o przyjaźni z literami.

Pełna wersja recenzji:

Pełna wersja...