rozwiń zwiń

1986-01-01
59 min.
83-85497-90-0
Konopnicka Nasza szkapa Powiśle bezrobocie

Okładka książki Zabawianki Agnieszka Frączek, Danuta Gellnerowa, Maria Konopnicka, Joanna Papuzińska, Marcin Przewoźniak, Małgorzata Strzałkowska, Julian Tuwim
Ocena 9,9
Zabawianki Agnieszka Frączek,&...
Okładka książki Wybór nowel Maria Konopnicka, Bolesław Prus, Henryk Sienkiewicz
Ocena 8,0
Wybór nowel Maria Konopnicka, B...
Okładka książki Wiersze dla dzieci Władysław Bełza, Aleksander Fredro, Stanisław Jachowicz, Maria Konopnicka, Ignacy Krasicki, Adam Mickiewicz, Juliusz Słowacki
Ocena 7,5
Wiersze dla dz... Władysław Bełza,&nb...
Okładka książki Zimowe wiersze i baśnie Hans Christian Andersen, Jan Brzechwa, Jacob Grimm, Wilhelm Grimm, Maria Konopnicka, Julian Tuwim
Ocena 7,8
Zimowe wiersze... Hans Christian Ande...

Najbardziej pesymistyczna lektura mojego dzieciństwa, nie pozostawiająca zbyt wiele miejsca na nadzieję. Świat obydwu noweli jest ciemny, bez światła i nadziei na lepsze jutro. Moim zdaniem ta książka powinna być przeznaczona dla osób dorosłych lub przynajmniej nastolatków.

Do edukacji tanatologicznej w sam raz.

Do edukacji tanatologicznej w sam raz.

Dodaj cytat z książki Nasza szkapa. Dym