Moje rzymskie wakacje

literatura piękna
978-83-7515-177-0
Agata Żbikowska
Rzym wakacje miłość podróż

Fajna książka w klimacie wakacji w Rzymie. Myślę, że w postaci głównej bohaterki każdy odnajdzie jakąś małą cząstkę siebie.

Książka o niezaradnej, niezdecydowanej i naiwnej "starej pannie" za którą inni podejmują decyzję a jej jedynym celem jest usidlić jakiegokolwiek faceta. Wyjazd do Włoch odmienia jej zycie. Historia jakich mnóstwo w tzw. literaturze kobiecej. Nic odkrywczego, nienaturalne dialogi, malo wiarygodne postacie i wyolbrzymione problemy z przeszlosci. Nuda....

Ojej, trochę jak zwykle, choć tym razem przystojny Włoch nie znalazł się w Rzymie, ale w Nowym Jorku, ale jednak, aby do Niego dotrzeć podróż do Rzymu okazała się niezbędna. A poza tym reszta jak zwykle, ciekawe znajomości w podróży, miłość w tle i niezałatwione rodzinne spraw. A czy uda się je załatwić, no cóż ... trzeba poczytać.

Na półkach: , , , ,

Cudowna podróż do Rzymu

Książka ciekawa fajnie się czyta o przygodach jakie spotykają główną bohaterkę dużo się dzieje.Bardzo fajnie opisany jest także Rzym. Jedyny minus to sama bohaterka trochę irytująca taka mało zaradna nie potrafi się na nic zdecydować boi się zaryzykować żeby coś zmienić w swoim życiu tłumacząc się rodziną. Zachęca żeby po raz kolejny zobaczyć film Rzymskie wakacje 🤗

Lekka i przyjemna książka. Idealna na wakacje gdy człowiek pragnie się odprężyć i odpocząć przy lekkiej książce.

Książka o poszukiwaniu siebie. Nie do końca dla mnie. Już dawno wyrosłam z takich romansów, ale dla relaksu, jeśli nie jesteśmy zbyt wymagający, to będzie okej :)

Przyjemna historia, jasne, że trochę naiwna, ale przyjemna i szybciutko się czyta.

Nie ukrywam - zasugerowałam się nazwiskiem. Przeczytałam „Słodycz zapomnienia” i liczyłam na podobne klimaty. I rzeczywiście są...podobne. Ale tylko trochę i jakieś takie rozmoknięte, rozpuszczone. Temat całkiem dobry - nadałabym tej książce podtytuł: „Jak uporać się z demonami przeszłości metodą włoską”. Główna bohaterka jest sztywna jakby połknęła kij o miotły. NIe...

rzymskie przygody wrocily(ale moje nie byly sprosne)

• 2013
  • 2012