Zrozumiesz uczucia - pokonasz problemy

Okładka książki Zrozumiesz uczucia - pokonasz problemy Rolf Merkle, Doris Wolf
Okładka książki Zrozumiesz uczucia - pokonasz problemy
Rolf MerkleDoris Wolf Wydawnictwo: Klub dla Ciebie nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Gefühle verstehen, Probleme bewältingen
Klub dla Ciebie
2000-01-01
2000-01-01
83-88729-01-2
Barbara Tarnas
depresja lęk leczenie

Oto pozycja, w której zostały zebrane wszelka pomoc psychologiczna dla osób z depresją, przy wszelkich lękach. Wyjaśnia pracę mózgu i daje praktyczne metody do radzenia sobie w trudnych warunkach np. z zazdrością, brakiem pewności siebie.
Za ogromny plus uważam teksty napisane kursywą, które nagrałam aby w chwili słabości móc je odsłuchać.

Dla mnie rewelacyjna pozycja, która w niezwykle prosty i przystępny sposób pokazuje, w jaki sposób nasze schematy myślowe wpływają na to, jak się czujemy. Autorki podają kilka, tylko teoretycznie prostych sposobów na zmianę swojego nastawienia, garść afirmacji, metod pracy nad sobą.

• W Polsce
  • Sprzedane