Dojść do głosu. Radykalnie praktyczny przewodnik po kampanii wyborczej.

Natalia de Barbaro Wydawnictwo: Znak nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
83-240-0589-7
Znak
marketing wybory kampania wyborcza przewodnik poradnik
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
83-240-0589-7
marketing wybory kampania wyborcza przewodnik poradnik

Prosty język, tytuły rozdziałów ułatwiają nawigację po książce. To z pewnością dobry poradnik, choć trudno dostępny w bibliotekach,

Prosta, jasna i czytelna. I praktyczna. Autorka jest wieloletnim strategiem i marketingowcem więc wie, o czym pisze.

• Politologia
  • Jak to się robi